Biz Kimiz?
Mükemmel insanlara, mükemmel işler yapmaya çalışıyoruz

Hakkımızda

Dörtgen Dizayn olarak işimiz sizlerin ihtiyaçlarına yönelik, hedeflerinize ve bütçenize uygun her türlü web tasarım ve yazılım projesini hayata geçirmektedir. Kişisel web sitelerinden, e-ticaret uygulamalarına kadar pek çok konuda, tüm Dünya genelinde, sizlere hizmet vermekteyiz.

Yapılan tüm çalışmaların ardından vereceğimiz teknik desteğimiz ile de sizlerin yanınızdayız.

Misyonumuz

Sizlerin kolay kullanabileceği, fikirlerinizi, hayatınızı, işinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi tüm dünyaya tanıtabileceğiniz, uzun vadeli kullanabileceğiniz, güncelliğini koruyacak, sitenizi ziyaret edenler açısından da kullanımı kolay, şık internet sitesi çözümleri üretmektir.


Dörtgen Blog

Biz ekip olarak çalışan bir aileyiz.Aile içinde yaşadıklarımızı sizlerle paylaşmak bizim için çok önemli

Bu yüzden sizlere blog bölümünde fotoğraflarımızla ya da yazılarımızla seslenmek istedik. Dikkat! Karşınıza ne çıkacağını bilemezsiniz :)

Ekibimiz

Özgecan
Co-Founder & CEO
1981 doğumlu, Tekstil Mühendisi, İnşaat Teknikeri, İşletme Uzmanı. İşi; planlamak ve yönetmektir. Meraklıdır, detaycıdır, araştırıcıdır, kolay kolay beğenmez, ince noktalara önem verir, en mükemmeli ortaya çıkarabilmek için tasarımcı ve yazılımcı arkadaşları çileden çıkartmak gibi bir huyu vardır. Öğrenmeyi herşeyden çok sever, fırsat buldukça kitap okur. @stillhavefun

Mustafa
Art Director & Project Director
Yüksek Fizikçi, işini aşkla yapan insan. Aslen nereli olduğu henüz bir rivayetten ibarettir. Grafik tasarım ve web programlama haricinde yetenekleri arasında; bas gitar çalmak, fotoğraf çekmek, left4death oynamak, uyumak, gezmek yer almaktadır. Hayvanların dünyadaki en önemli canlılar olduğuna inanmaktadır. @kerbenux

Caner
Senior Web Developer
Kendini bildi bileli varolan bilgisayar tutkunluğuna orta okulda merak saldığı basketbolu eklemiş ve lise yıllarında aldığı müzik eğitimini üzerine koymuş, boylece bu üçluyu hayatı için vazgeçilmez hale getirmiştir. 2005 yılında iş hayatına web yazılımı ile başlayarak adım atmıştır. Aslen makine mühendisidir ve bölümünü çok sever. @canerkoroglu İlgi alanlarını içeren bloglar, kişisel gelişim kitapları ve anekdot içeren yazılar okumayı seviyor, soft rock, soul müzik seviyor, elinden geldiği kadar da çalışıyor. Gezmek, görmek ve fotoğraf çekmek kafasını dinlendiriyor.

Gökhan
Web Developer
1983 doğumlu. İzmir’de yaşamaktadır. Bilgisayarla orta okulda tanışmıştır. Yaptığı işi severek yapan bir kimsedir. Yazılım sektörünün önünün açık olduğunu ve sektörün öneminin her geçen gün artacağını düşünmektedir. Gerek yaptığı işlerde, gerekse diğer işlerinde içinde bulunduğu duruma göre hareket etmeyi doğru bulur.

Tarçın-Mayıs-Çakıl
Ofisin Neşe Kaynağı
Abileri olan Tarçın tarafından dövülmedikleri sürece Mayıs uyumakta, Çakıl da kendini sevdirecek birilerini aramaktadır. Mayıs adını bulunduğu lağım çukurundan almaktadır.(kendini yere atışı da mayıs gibidir) Çakıl ekibin dişi gücünün bir parçasıdır. Sürekli masanızın ve bilgisayarınızın üzerinde gezerek sizi işinizden etmek için elinden geleni yapmaktadır.
Özgecan 1981 doğumlu, Tekstil Mühendisi, İnşaat Teknikeri, İşletme Uzmanı. İşi; planlamak ve yönetmektir. Meraklıdır, detaycıdır, araştırıcıdır, kolay kolay beğenmez, ince noktalara önem verir, en mükemmeli ortaya çıkarabilmek için tasarımcı ve yazılımcı arkadaşları çileden çıkartmak gibi bir huyu vardır. Öğrenmeyi herşeyden çok sever, fırsat buldukça kitap okur. @stillhavefun
Mustafa Yüksek Fizikçi, işini aşkla yapan insan. Aslen nereli olduğu henüz bir rivayetten ibarettir. Grafik tasarım ve web programlama haricinde yetenekleri arasında; bas gitar çalmak, fotoğraf çekmek, left4death oynamak, uyumak, gezmek yer almaktadır. Hayvanların dünyadaki en önemli canlılar olduğuna inanmaktadır. @kerbenux
Caner Kendini bildi bileli varolan bilgisayar tutkunluğuna orta okulda merak saldığı basketbolu eklemiş ve lise yıllarında aldığı müzik eğitimini üzerine koymuş, boylece bu üçluyu hayatı için vazgeçilmez hale getirmiştir. 2005 yılında iş hayatına web yazılımı ile başlayarak adım atmıştır. Aslen makine mühendisidir ve bölümünü çok sever. İlgi alanlarını içeren bloglar, kişisel gelişim kitapları ve anekdot içeren yazılar okumayı seviyor, soft rock, soul müzik seviyor, elinden geldiği kadar da çalışıyor. Gezmek, görmek ve fotoğraf çekmek kafasını dinlendiriyor. @canerkoroglu
Gökhan 1983 doğumlu. İzmir’de yaşamaktadır. Bilgisayarla orta okulda tanışmıştır. Yaptığı işi severek yapan bir kimsedir. Yazılım sektörünün önünün açık olduğunu ve sektörün öneminin her geçen gün artacağını düşünmektedir. Gerek yaptığı işlerde, gerekse diğer işlerinde içinde bulunduğu duruma göre hareket etmeyi doğru bulur.
Tarçın-Mayıs-Çakıl Abileri olan Tarçın tarafından dövülmedikleri sürece Mayıs uyumakta, Çakıl da kendini sevdirecek birilerini aramaktadır. Mayıs adını bulunduğu lağım çukurundan almaktadır.(kendini yere atışı da mayıs gibidir) Çakıl ekibin dişi gücünün bir parçasıdır. Sürekli masanızın ve bilgisayarınızın üzerinde gezerek sizi işinizden etmek için elinden geleni yapmaktadır.