menu

<< Blog Anasayfa

15
Mar

E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret Sistemleri | E-Ticaret Tasarımı ve Yazılımı
E-ticaret sistemleri; müşterilerinizin mağazanıza kadar gelmesine gerek kalmadan, bütün ürünlerinizi rahatlıkla görebildikleri, inceleyebildikleri ve güvenli bir şekilde satın alabildikleri web siteleridir. Güvenliğin ve netliğin ön planda olması gerektiği e-ticaret sistemlerinde; kullanıcı dostu, yönetici ve müşteri ara yüzlerinin uygulanması ve güvenli alışveriş için gerekli kriterlerlerin sağlanması gerekmektedir. Güven ve samimiyetin sağlanması ise; e-ticaret sitenizin ürün yelpazenize uygun özel tasarımı ve güven veren iyi bir yazılımı ile mümkün olacaktır.

E-ticaret sistemlerimiz, kişilere/firmalara özel olarak tasarlanır ve yazılımları gerçekleştirilir. Size özel E-ticaret sistemlerimizin özellikleri ve tasarımı tamamen sizin isteklerinize göre şekillenir. Yazılımın ve link yapılandırmasının Arama Motoru Optimizasyonuna uygun olması gerekir.

Size özel bir e-ticaret sistemi kullanmanız durumunda pazarlamak istediğiniz ürünleri/ürün gruplarını daha ön plana çıkarabilir, ürün gamınıza uygun tasarımlar kullanarak müşterilerinizi etkileyebilir ve paket sistem kullanan e-ticaret sistemlerinden sıyrılarak marka bilinirliğinizi daha kolay arttırabilirsiniz. Dörtgen Dizayn olarak e-ticaret sistemlerinin planlanması, uygulanması esnasında ve sonrasında (e-ticaret sisteminin tüm yayın hayatı boyunca) müşterilerimiz ile birlikte çalışmak esas amacımızdır.

Sizler için özel olarak tasarladığımız ve hayata geçirdiğimiz butik e-ticaret sistemlerinin en önemli özelliği ve avantajı en başından itibaren istediğiniz özelliklerde ve tasarımda geliştirilebilir bir e-ticaret sistemine sahip olabilmenizdir. Bu tarz sistemler sıfırdan ya da tercih ettiğiniz/belirlediğiniz özelliklere uygun kütüphaneler kullanılarak yazıldığından, ilerleyen dönemlerde ilave özelliklerin entegrasyonuna ve sistemlerinize uygun geliştirmelere açıktır. Web Tasarımı ise; kalıpların dışında, sizi ya da işletmenizi yansıtan, görünümde yapıldığında; ilgi çekici ve güvenilir olacaktır.


Konu ile ilgili etiketler: E-Ticaret Yazılımları

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.