menu

Bornova Web Tasarım

Bornova Web Tasarım


Bornova Web Tasarım

Dörtgen Dizayn olarak 2011 yılından beri İzmir Bornova’da web tasarım ve yazılım hizmetleri vermekteyiz. Bugüne kadar kişiler, firmalar ve kurumlar için pek çok web site tasarımı ve yazılımı, web projeleri geliştirdik. Hayata geçirdiğimiz web projesi ne olursa olsun her zaman hedefimiz, rahat ve sorunsuz şekilde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yazılımı gerçekleştirilmiş, geliştirilebilir ve yönetilebilir sistemler ortaya çıkartmaktır. Web tasarım ve yazılım konusundaki gelişmeleri sürekli takip eden, bilgilerini sürekli güncelleyen ekibimiz sizlere web sitelerinizin ve web projelerinizin ömrü boyunca destek olmaktadır. Siz bizimle çalışmak istediğiniz sürece tüm deneyimlerimiz ve teknik bilgimiz ile yanınızdayız.

Kurumsal Web Tasarım Bornova

Kurumsal Web Tasarım Bornova

Bornova sanayi açısından İzmir’in en gelişmiş bölgelerinden biridir. Bu nedenle pek çok kurumsal firmaya ev sahipliği yapar. Günümüz koşullarında potansiyel müşterilerin talep ettiği ürün ve hizmetlere ulaşabilmesinin en kolay internettir. Bu nedenle bir firma ne ürünü üretirse üretsin ya da hangi hizmeti verirse versin potansiyel yeni müşterilere ulaşabilmesinin, ürün ve hizmetlerini tanıtabilmesinin en kolay yolu bir internet sitesine sahip olmaktır. Bu durumda içeriği kuvvetli, bulunabilir, modern bir tasarıma sahip, mobil uyumlu ve yönetilebilir web siteleri ön plana çıkar. Seo uyumlu, yönetilebilir, mobil uyumlu kurumsal web sitesi tasarım ve yazılım talepleriniz hakkında bize ulaşabilir, kurumsal web tasarım ve yazılım konusundaki her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz.

Dörtgen Dizayn Bornova

Dörtgen Dizayn olarak kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, emlak siteleri, ren a car siteleri, her türlü kişisel ve kurumsal özel web projeleri konusunda tasarım ve yazılım hizmetleri vermekteyiz. Bornova’daki ofisimizden tüm İzmir, Türkiye ve hatta yurt dışına hizmet verebilen firmamız, web siteleri ve web projeleri konusundaki ihtiyaçlarınızı deneyimleri ile değerlendirerek, sizler için kullanışlı, gereksinimlerinizi karşılayan, geliştirilebilir ve güncel sistemler ortaya çıkartmaktadır. Özel tasarım ve yazılım hizmetlerimizin yanı sıra sektördeki deneyimlerimiz ile ortaya çıkmış daha uygun maliyetli ve hızlı çözümler olan hazır web sitelerimiz ile de siz müşterilerimizin web sitesi çözümleri konusundaki taleplerinizi karşılamaya çalışıyoruz.

Dörtgen Dizayn Bornova

Bornova Web Tasarım Firması

Bornova Web Tasarım Firması

2006 yılından beri web tasarım ve yazılım sektöründe hizmet veriyoruz. Her ne kadar ofisimiz Bornova’da yer alsa da İzmir, Türkiye genelinde ve yurt dışında pek çok şahıs ve firma için web tasarım ve yazılım hizmetleri gerçekleştirdik. Sektördeki deneyimlerimiz ve gelişmeleri takip eden ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Web tasarım ve yazılım hizmetlerinin yaşayan, devamlı kendini güncellemesi gereken ve özellikle sonrasında teknik destek gerektiren hizmeteler olduğunu biliyor ve bu doğrultuda sizlerin web site ve web projeleri konusundaki taleplerinizi karşılayabilmekten mutluluk duyuyoruz

BİZİ ARAYIN WHATSAPP