menu

E-Ticaret Yazılımları

E-Ticaret Yazılımları

E-Ticaret Sistemleri

E-ticaret web siteleri, ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden online ödeme yada diğer pek çok ödeme yolunu kullanarak güvenle satabilmenizi sağlayan web siteleridir. Ürün ve hizmet satışları, ülkemizde pek çok yasa ve yönetmelik ile belirli kurallara tabi olup özellikle son yıllarda "Tüketici Hakları"nın gelişmesi ile belirli şartlarda gerçekleştirilmesi gereken işlemler haline gelmiştir. Bu nedenle yaptırmayı planladığınız eticaret sitelerinin talep ettiğiniz özelliklerin yanısıra satış işlemleri konusunda tüm gerekli altyapıları da sağlaması zorunludur. Yapıları gereği kompleks yazılımlar olan eticaret yazılımları, aynı zamanda yazılım ve pazarlama sektörlerindeki gelişmelere ayak uydurabilmeli ve en önemlisi kullanıcı dostu olmalıdır.

Teklif Almak İstiyorum

E-Ticaret Sistemleri
E-Ticaret Sistemleri

Bir e-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız, öncelikle satışını yapmayı plandığınız ürün ve hizmet tipine ve hacmine göre bir strateji izlemeniz gerekmektedir. E-ticaret siteleri genellikle masrafsız satış olarak piyasaya lanse edilmiş olsa da, web sitesine yapacağınız yatırımın yanısıra en büyük maliyetlerinizin tanıtım ve reklam çalışmalarına yapmanız gereken yatırımlar olduğu unutulmamalıdır. Firmamız Dörtgen Dizayn, 10 yıldır web tasarım ve yazılım sektöründe edindiği deneyim ile e-ticaret sitesi yaptırmayı düşünen tüm müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde değerlendirip projelendirerek sizlere en sağlıklı eticaret çözümlerini sunmaktadır. Eticaret sitelerinde projelendirme aşamasından, tasarım ve yazılım aşamasına ve hatta sonrasında satış ve pazarlama aşamasında tüm deneyimlerimizi sizler ile paylaşıyoruz.

Özel Tasarım E-Ticaret Sistemleri

İyi, kaliteli ve uzun ömürlü e-ticaret sistemleri, satışını yapacağınız ürün ve hizmetin özelliklerine, satış ve pazarlama stratejilerinize ve kullanıcı kitleninize göre planlanması, tasarım ve yazılımlarının özel olarak hayata geçirilmesi gereken sistemlerdir. Özel tasarım e-ticaret sistemleri, tasarımlarının size özel olarak sıfırdan yapılmasının yanısıra sadece istediğiniz özellik ve altyapıları barındıracağından ve ileriki dönemlerde geliştirilebileceğinden sizler için en etkili çözüm haline gelecektir. Rakiplerinizden farklı olmanızı sağlayacak Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi ile, kullanıcı kitlenize daha iyi şekilde hitap ederek ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtarak yüksek satış potansiyellerine ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Sistemleri

Hazır E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret Sistemleri

Genellikle e-ticaret sistemleri ile ilk defa satış yapmayı planlayan pek çok kişi, fiyat avantajları nedeni ile hazır eticaret sistemlerine yönelmektedir. Hazır eticaret sistemlerinin pek çok avantajı olmasını yanısıra dezavantajları da mevcuttur. Bu nedenle hazır eticaret sistemlerini tercih etmeden önce sistem özellikleri detaylı şekilde araştırmanız ve satmayı planladığınız ürün ve hizmetlere, istediğiniz satış stratejilerine yeterli gelip gelmeyeceğini tespit etmeniz gerekmektedir. Hazır eticaret sistemleri fiyat ve hızlı kurulum avantajları ile ön plana çıkmaktadır. Genellikle hazır eticaret sitelerinde tasarım ve site özellikleri belirlidir. Dörtgen Dizayn olarak yazılımını gerçekleştirmiş ve geliştirmiş olduğumuz eticaret sistemleri ile, eticaret dünyasına profesyonel bir giriş yapabilirsiniz.

Hazır Eticaret Sitemizi İnceleyebilirsiniz

BİZİ ARAYIN WHATSAPP