menu

Web Tasarım İzmir

Web Tasarım İzmir


İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım ve yazılım hizmetleri veren firmamız Dörtgen Dizayn, kişilerin, şirketlerin ve kurumların web site ve web tabanlı proje taleplerini en ince ayrıntısına kadar değerlendirip, en uygun ve en kullanışlı çözümleri ortaya çıkartmaktadır. Web tasarım ve yazılım konusunda 2006 yılından beri hizmet veriyoruz. Edindiğimiz tecrübe ve sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz ile hayata geçirdiğimiz tüm projelerde hedefimiz güncelliği korumak ve uzun vadeli kullanışlı işler ortaya koymaktır. Kurumsal web sitelerinden, özel tasarım e-ticaret sitelerine, özel web tabanlı yazılımlardan, hazır web site çözümlerine kadar her türlü talebi karşılamaya yönelik geniş ürün ve hizmet seçeneklerimiz ile buradayız.

Özel Tasarım ve Yazılım Web Siteleri

Özel tasarım ve yazılım web siteleri, tamamen müşterilerimizin talep, beğeni ve ihtiyaçlarına göre tasarlanan ve yazılımı gerçekleştirilen web siteleridir. Özel tasarım ve yazılım yapılmasının amacı, firmaların kurumsal kimliklerini koruyarak tüm diğer web sitelerinden farklı web siteleri ortaya çıkarabilmektir. Aynı zamanda hazır web siteleri çözümlerinde bulunmayan fakat firmaların ihtiyaç duyduğu farklı özellikler, özel tasarım ve yazılım kurumsal web sitelerinde yer alabilmektedir. Özel tasarım web site projeleri uzun soluklu hizmetlerdir. Tasarım sürecinin genellikle uzun sürdüğü bu tip projelerde, tasarım müşterilerimiz tarafından onaylanana kadar tasarım işlemi yapılır ve sonrasında planlanan özelliklere göre yazılım işlemlerine başlanmaktadır.

Web Site İçerik Hizmetleri

Web site tasarım ve yazılım işlemlerinin tamamlanmasının ardından firmalar için en büyük zorluk site içeriklerinin düzenli ve düzgün bir şekilde girilmesi esnasında yaşanmaktadır. Genellikle böyle bir işlem için firmaların elinde yeterli veri ya da görsel bulunmamaktadır. Bir web sitesinin içeriği iki farklı açıdan değerlendirilir. Site ziyaretçileri daha çok görselliğe dikkat ederken, arama motorları ise metinsel içeriğe odaklanır. Bu nednele hem görsellik hem de özgün içerik web siteleri için çok önemlidir. Bir web sitesinin özellikle arama motorlarında başarılı olabilmesi için sürekli güncel içerik barındırması gerekir. Dörtgen Dizayn olarak, eğer içeriğiniz hazır ise sizin yerinize web sitesine girebiliriz ya da içeriğinizi belirteceğiniz başlıklara göre özgün bir içerik ile oluşturabiliriz.

Web Site Teknik Destek

Hayata geçirmiş olduğumuz tüm web sitelerinde ve web projelerinde, işin kapsamı ne olursa olsun, web sitesinin ya da web projesinin yayın hayatı boyunca sürekli teknik destek hizmeti vermekteyiz. Ekibimiz yaşadığınız her türlü sorunda sizlere destek vererek, geliştirme taleplerinizi ve değişen koşullar ile ortaya çıkan isteklerinizi değerlendirerek sizlere aktif ve sürekli kullanabileceğiniz sistemler sunmaktadır. Elbette sürekli gelişen yazılım sektöründe web siteleri bir süre sonra yapısal olarak eski kalmaktadır. Bu durumda ise seneler sonra olsa bile eski müşterilerimize uygun fiyatlar ile yenileme hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

BİZİ ARAYIN WHATSAPP