menu

Web Tasarım

Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım ve Yazılım

Web tasarım; genel anlamı ile internet üzerinde ürün, hizmet tanıtımı, pazarlanması ya da bunların dışında herhangi bir amaç ile kullanılacak bir internet sayfasının/sitesinin görsel olarak planlanması ve uygun grafik programları ile tasarlanması anlamına gelir. Web yazılım ise yapılan bu tasarımın belirli yazılım dilleri ile istenilen ve gerekli olan özellikleri sağlayacak şekilde yazılıma dökülmesi ve dinamikleştirilmesidir. Web tasarım ve yazılım işlemleri sonucunda ortaya çıkacak web sitelerinin, modern, fonksiyonel, kullanışlı ve amacına uygun olabilmesi için web tasarım ve yazılım hizmetlerinin konusunda profesyonel, gelişime ve yeniliklere açık kişiler ve firmalar tarafından gerçekleştirilmesinin gerektiği unutulmamalıdır.

Teklif Almak İstiyorum

Web Tasarım ve Yazılım
Web Tasarım ve Yazılım

10 yıldır İzmir'de web tasarım ve yazılım konularında profesyonel olarak hizmet veren firmamız Dörtgen Dizayn, kurumsal ve bireysel web tasarım ve yazılım taleplerinizde, öncelikle tam olarak nasıl bir web sitesine ihtiyaç duyduğunuzu anlamaya ve yapılacak tüm işlmleri sizden alınan bilgiler doğrultusunda planlamaya çalışmaktadır. Bu şekilde yapılan planlama ve projelendirme sonucunda; sizin istediğiniz, ihtiyaç duyduğunuz, müşterilerinizin taleplerini karşılayan, firmanızı yada kurumunuzu en iyi şekilde lanse eden, tanıtan, ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkarak ürün ve hizmet satışlarınızı kolaylaştıran web siteleri ortaya çıkartmak hedefimizdir. Amaca uygun tasarlanan ve yazılımı gerçekleştirilen, rakiplerinizden farklı web siteleri rakiplerinizden sıyrılabilirsiniz.

Size Özel Web Tasarım ve Yazılım

Özel web tasarım ve yazılım hizmetlerinde ana amacımız tamamen size özel, sizin istek, talep, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kurumsal kimliğinize uygun ve özgün web siteleri oluşturmaktır. Özel web tasarım işlemleri, web sitenizin tasarımı gerekli teknik özellikleri sonrasında sağlayabilecek şekilde sıfırdan, istediğiniz görünüm, renk ve yerleşimde olacak şekilde gerçekleştirilir. Sonrasında web siteniz üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz özelliklere göre yazılım işlemleri yapılır. Özel web tasarım ve yazılım hizmetleri sonucunda ortaya rakiplerinizde olmayan, özel tasarım ve özelliklerde web sitesi ortaya çıkar. Özellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilen bu hizmet, internet dünyasında farklı olmak isteyen tüm müşterilerimiz için uygundur.

Size Özel Web Tasarım ve Yazılım

Kurumsal Web Tasarım ve Yazılım

Kurumsal Web Tasarım ve Yazılım

Kurumsal web tasarım ve yazılım hizmetlerinde anafikir, firmanızın/kurumunuzun kimliğini müşterilerinize doğru şekilde yansıtmak ve ürün yada hizmetlerinizi ve firmanızın neler yapabileceğini potansiyel müşterilerinize doğru şekilde aktarmaktır. Bu nedenle firmanızı en iyi şekilde lanse edebilmek için, firmanızın kurumsal yapısına, ürün ve hizmet gamınıza uygun bir web tasarım gerçekleştirilmesi gerekir. Kurumsal web sitelerinin gerçek anlamda fayda sağlaması, web sitelerinde kurumsal kimliği en doğru şekilde yansıtacak görsel bütünlüğünün ve renk uyumunun ilgili web tasarımında yakalanmasıyla doğru orantılıdır. Bu sebeple doğru stratejileri bularak beklentilerinize yönelik en fonksiyonel ve estetik siteyi tasarlamak temel ilkemizdir.

Hazır Web Siteleri

Hazır web siteleri, özellikle belli sektörler için geliştirilmiş, tasarımı ve sağladığı özellikleri önceden hazırlanmış web siteleridir. Ücretsiz ve ücretli hazır web siteleri ile piyasada sıklıkla karşılaşmak mümkündür. Hazır web siteleri, genellikle daha uygun fiyatlı ve hızlı çözümler üretebildiği için pek çok kişi ve firma tarafından terch edilmektedir. Firmamız Dörtgen Dizayn, senelerdir hemen hemen tüm sektörlerde edindiği deneyim ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçları dikkatli bir şekilde inceleyip planlayarak, tamamen kendi tasarım ve yazılımları ile geliştirdiği hazır web sitelerini de sizlere sunmaktadır. Hazır web site seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar, hazır web sitelerinin sağladığı özelliklerin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamadığı, uzun ömürlü olup olmadığı, arkasında size her zaman destek sağlayacak ve satın alacağınız sistemi sonraki yıllarda geliştirebilecek bir ekip bulunup bulunmadığıdır. Dörtgen Dizayn olarak sizlere sunmuş olduğumu hazır web sitelerimiz;

Hazır Emlak Sitesi
Hazır Rent A Car Sitesi
Hazır Kurumsal Web Site
Hazır Eticaret Sitesi

Hazır Web Siteleri
BİZİ ARAYIN WHATSAPP