menu

Dörtgen Dizayn Hakkında

Dörtgen Dizayn İzmir Web Tasarım

Dörtgen Dizayn Ailesi

Dörtgen Dizayn olarak işimiz sizlerin ihtiyaçlarına yönelik, hedeflerinize ve bütçenize uygun her türlü web tasarım ve yazılım projesini hayata geçirmektedir. Kişisel web sitelerinden, kurumsal web sitelerine, e-ticaret yazılımlarından, özel web projelerine kadar pek çok konuda, tüm Dünya genelinde, sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılan tüm çalışmaların ardından vereceğimiz teknik desteğimiz ile de sizlerin yanınızdayız.

Co-Founder & CEO

Özgecan

Co-Founder & CEO

1981 doğumlu, Tekstil Mühendisi, İnşaat Teknikeri, İşletme Uzmanı. İşi; planlamak ve yönetmektir. Meraklıdır, detaycıdır, araştırıcıdır, kolay kolay beğenmez, ince noktalara önem verir, en mükemmeli ortaya çıkarabilmek için tasarımcı ve yazılımcı arkadaşları çileden çıkartmak gibi bir huyu vardır. Öğrenmeyi herşeyden çok sever, fırsat buldukça kitap okur. @stillhavefun

Grafik Designer & Junior CEO

Mustafa

Grafik Designer & Junior CEO

Yüksek Fizikçi, işini aşkla yapan insan. Aslen nereli olduğu henüz bir rivayetten ibarettir. Grafik tasarım ve web programlama haricinde yetenekleri arasında; bas gitar çalmak, fotoğraf çekmek, left4death oynamak, uyumak ve gezmek yer almaktadır. Hayvanların dünyadaki en önemli canlılar olduğuna inanmaktadır. @kerbenux

Web Developer

Gökhan

Web Developer

1983 doğumlu. İzmir’de yaşamaktadır. Bilgisayarla orta okulda tanışmıştır. İşini severek yapar. Yazılım sektörünün önünün açık olduğunu ve sektörün öneminin her geçen gün artacağını düşünüyor. Gerek yaptığı işlerde, gerekse diğer işlerinde içinde bulunduğu duruma göre hareket etmeyi doğru bulur.

>Web Developer

Caner

Web Developer

Kendini bildi bileli varolan bilgisayar tutkunluğuna orta okulda merak saldığı basketbolu eklemiş, lise yıllarında aldığı müzik eğitimini üzerine koymuş, böylece bu üçlüyü hayatı için vazgeçilmez hale getirmiştir. 2005 yılında iş hayatına "web tabanlı yazılımlar" ile adım atmıştır. Aslen makine mühendisidir ve bölümünü çok sever. İlgi alanlarını içeren bloglar, polisiye ve bilim kurgu içeren yazılar okuyor, rock ve soul müzik dinliyor, elinden geldiği kadar da çalıyor. Gezmek, görmek ve "fotoğraf çekmek" kafasını dinlendiriyor.

Kediler

Tarçın-Mayıs-Çakıl

Ofisin Neşe Kaynakları

Abileri olan Tarçın tarafından dövülmedikleri sürece Mayıs uyumakta, Çakıl da kendini sevdirecek birilerini aramaktadır. Mayıs adını bulunduğu lağım çukurundan almaktadır.(kendini yere atışı da mayıs gibidir) Çakıl ekibin dişi gücünün bir parçasıdır. Sürekli masanızın ve bilgisayarınızın üzerinde gezerek sizi işinizden etmek için elinden geleni yapmaktadır.

BİZİ ARAYIN WHATSAPP