menu

Web Site İçerik Hizmetleri

Profesyonel Web Site İçerik Hizmetleri

Profesyonel Web Site İçeriği

Web sitesi yaptırmak isteyen firm yada kurumlarda sıklıkla karşılaşılan yanılgılardan biri de sitelerin görsel bir materyal olarak algılanarak, içerik oluşturma sürecinin göz ardı edilmesidir. İnternet sitelerinin sürekli gelişen ve yenilenen bir iletişim aracı olduğu düşünüldüğünde sitenin sağlam temeller üzerine kurulması büyük önem arz etmektedir. Kullanılacak içeriğin kurumsal kimliğe uygun olarak hazırlanması ve web sitesine girişleri büyük bir iş yükü olarak algılanmakta, bunun sonucunda da tüm altyapısı hazır hale gelmiş olsa bile web sitesinin hayata geçiş süresi haftalar belki de aylarca gecikebilmektedir. Web sitesi içeriğinde yer alacak metin ve görsel dengesinin en iyi şekilde sağlanması, profesyonel web sitelerinin şartlarından biridir.

Profesyonel Web Site İçeriği
Profesyonel Web Site İçeriği

Profesyonel ve kurumsal web sitelerinde web site içeriği, görsel ve metin içerik olarak oluşturulmalıdır. Oluşturulacak içerik web site kullanıcılarının ilgisini çekerek, kullanıcıların web sitesinde zaman geçirmesini sağlayabilmelidir. Web site içeriğinin sadece görsel olması kullanıcıların meraklarını gidermekte yetersiz kalacak, sadece metin kullanılması ise ilgilerinin dağılmasına ve web sitenizden çıkmasına neden olacaktır. Bu koşullar göz önüne alındığıdığında kaliteli bir web sitesinde profesyonel görseller ve profesyonel şekilde bir metin içerik yer alması çok önemlidir. Özellikle arama motoru optimizasyonu konusunda büyük pozitif etkisi bulunan metin içeriğinin web sitesinin başarılı olmasının istendiği anahtar kelimeleri barındırması ve kullanıcılara yeterli bilgisi vermesi gerekir.

Özgün Web Site İçeriği

Ülkemizde en çok tercih edilen arama motoru Google'dır. Arama motoru optimizasyonu denildiğinde ise başta Google olmak üzere diğer başlıca arama motorlarında belirli kelimelerde başarılı olmak anlaşılabilir. Arama motoru optimizayonlarında, site içi arama motoru optimizasyonun başlangıç ve en önemli noktası özgün içeriktir. Özgün içerik, sizinle aynı sektörde yer alan hatta aynı ürün ve hizmet satışlarını yapan diğer tüm web sitelerinin içeriğinden farklı olacak şekilde bir içerik oluşturulması anlamına gelir. Özellikle son dönemde kurumsal web siteleri içerisinde bile blog yada haber alanlarının sıklıkla kullanılma nedeni güncel ve özgün içerik ekleme işlemlerini yapabilmektedir. Durağan sitelerin arama motorlarında başarılı olması ne yazık ki mümkün değildir.

Özgün Web Site İçeriği

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Kaliteli, profesyonel, göze hoş gelen pek çok web sitesinde kullanılan görsellere dikkat edildiğinde pek çoğunun profesyonel şekilde çekilmiş fotoğraflar olduğu göze çarpmaktadır. Profesyonel fotoğraflar, web site kullanıcılarının ilgisini çekmekte, ürünler ve hizmetler konusunda daha detaylı bilgi verebilmektedir. Özellikle son yıllarda görseller konusunda telif haklarının gelişmesi ve görsel aramalarının arama motorlarında daha kolay yapılabilir hale gelmesi ile başka kişi ve firmalara ait görsellerin web sitelerinde kullanılması web site sahiplerine çeşitli sorunlar oluşturabilmektedir. Firmamız Dörtgen Dizayn, profesyonel ürün fotoğraf çekimleri konusunda siziere optimum çözümler sunmaktadır.

Kurumsal Web Site İçerik Hizmetleri

Ekibimiz tarafından verilmekte olan kurumsal web site içerik hizmetleri, İçerik oluşturma ve Veri Girişi şeklindedir. İçerik oluşturma işleminde, sizlerden gerekli tüm teknik bilgiler alınarak ve gerekli tüm araştırmalar yapılarak firmanızın kurumsal kimliğide göz önüne alınarak, web site içeriğiniz özgün şekilde yazılmaktadır. Hazırlanan tüm bu içerikler ise web site yönetim paneli aracılığı ile web sitenize girilmektedir. Eğer hazırlamış olduğunuz bir içerik var ise sadece veri girişi hizmetini alarak, web sitenizin çok daha kısa sürede yayına girmesini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Web Site İçerik Hizmetleri
BİZİ ARAYIN WHATSAPP