menu

<< Blog Anasayfa

26
Nis

E-ticaret Sistemleri

E-ticaret Sistemleri

E-ticaret sistemleri, internet kullanıcıların web üzerinden ürün ve hizmet alımı gerçekleştirebilecekleri web siteleridir. Günümüzde ticaret sistemlerinin bu kadar popüler hale gelmelerinin esas sebebi ise kullanıcılara zaman kaybettirmeden kolay bir şekilde binlerce ürün ve hizmet arasından seçim yapma imkanı sunması ve satın alma faaliyetlerinin hızlı bir şekilde gerçekleşme imkanı yaratmasıdır. Pek çok insan artık alışveriş için dükkan dükkan gezmekten vazgeçmiş durumdadır. E-ticaret siteleri arasındaki rekabette daha uygun fiyatlı hizmet ve ürünlere ulaşmanın yolunu açmıştır.

E-ticaret sistemlerinde güvenliğin artması, ödeme sistemlerinin gelişmesi ve daha güvenli hale gelmesi ve devlet tarafından çıkarılan kanunlar sayesinde tüketici haklarının daha fazla artması ile kullanıcılarda daha güvenli şekilde alışveriş imkanı sunulmaktadır. Her geçen gün pek çok firma ürün ve hizmetlerini internet üzerinde tanıtmanın ve satışa sunmanın yolunu aramaktadır. E-ticaret sistemleri haricinde sosyal medya üzerinden yada ortak satış platformlarından satış yapmak mümkün olsa da eğer bir firma geleceğe yatırım yapmak ve internet üzerinden kendi adından ve markasından söz ettirmek istiyor ise mutlaka bir e-ticaret sitesine sahip olmalıdır.

Dörtgen Dizayn olarak 10 yılı aşkın süredir e-ticaret sistemleri üzerinden profesyonel olarak çalışmaktayız. Bugüne kadar pek farklı tarzda e-ticaret sistemini hayata geçirdik. Üreticilerden aracılara kadar pek çok firma için eticaret sitesi tasarımı ve yazılımı yaptık. Tüm bu deneyimlerimiz le şunu söyleyebiliriz ki, e-ticaret sitesi yönetmek ve işletmek başlı başına ciddiye alınması gereken bir iştir. Bir e-ticaret sistemi sahibi olmak ve satış yapmak istiyorsanız, fiziki bir dükkanınız olduğunda ne yapmanız gerekiyor ise daha fazlasını e-ticaret siteniz için yapmanız gerekir. Uzun yıllar boyunca yaptığımız çalışmalar sonucunda ilgilenilmeyen, özellikle reklam ve tanıtımları için yeterince bütçe ayrılmayan ve özellikle stok konusunda sıkıntı yaşayan firmalarda e-ticaret sistemlerinin gelişmediğini gördük.
 
E-ticaret sisteminizin yani işinizin gelişmesini istiyor iseniz mutlaka konusunda profesyonel bir firma ile çalışmanızı öneriyoruz. Bir e-ticaret sitesi kurdurmak, e-ticaret konusunda başarılı olacağınız anlamına gelmez ne yazıkki. Özellikle daha öncesinde bir e-ticaret sistemi ile deneyiminiz yok ise, geleceğe dair planlama yapmanız zor olacaktır. Biz Dörtgen Dizayn olarak, e-ticaret sitelerinde başarının kurulan site yerine kurulacak strateji ile ilgili olduğunu düşünüyoruz. Deneyimlerimiz ile sizlere yardım etmekten, e-ticaret sitenizin hayatı boyunca sizin yanınızda olup size destek vermekten mutluluk duyuyoruz.

Konu ile ilgili etiketler: Eticaret Sitesi, E-Ticaret Yazılımları, E-Ticaret Sistemleri, Dortgen Dizayn Eticaret, özel tasarım eticaret

Blog Araması

Öne Çıkanlar

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.