menu

<< Blog Anasayfa

10
Oca

İzmir Özel Tasarım Eticaret Sitesi Yaptırmak

İzmir Özel Tasarım Eticaret Sitesi Yaptırmak

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz. 


Eticaret paketleri maliyeti düşük ve işe başlamanız adına hızlı çözümlerdir. Kullanımı ve tasarımları kullanıcı deneyimlerinden geçmiş ve mümkün olduğunca ihtiyacınız olan yada olmayan her türlü işlemi içinde barındıran yazılımlardır. Anlatmak istediğimiz paket yazılımların yanlış seçenek olduklarını anlatmaktan ziyade, ihtiyacınızı, müşteri deneyimlerinizi bilerek yaptıracağınız Özel Tasarım Eticaret sitesinin size sunabileceği ekstralardır.


Sattığınız ürünler eğer size özel yada müşterileriniz için özel ürünler ise eticaret sitenizin de aynı şekilde özel olması ve müşterinize doğru hitap edebilmesi çok önemli. Gerçek hayatta bu örnekleri görebilirsiniz. Ev dekorasyonu konusunda özel üretim yapan bir firmanın dükkanına girdiğinizde, içerideki konseptin satılan ürünler ile ilişkili olduğunu ve size o ürünleri nasıl kullanabileceğiniz ile ilgili fikir verebilecek şekilde dizayn edildiğini farkedebilirsiniz.  Tam tersi birçok markanın ürünleri satan ve çok fazla kategori de ürün sunan bir firmanın dükkanına girdiğinizde standart bir konsept ve ürünlerin sergilenmesine yönelik kategorize edildiğini görürsünüz. Eticaret sitelerinde paket yazılımlar ile özel tasarım eticaret yazılımı arasındaki fark da gerçek hayat ile birebir örtüşecektir.
Cep telefonu satan bir firma için eticaret sitesinin özel olması elzem olmayabilir ama kişiye özel yada kendi imalatı olan cep telefonu aksesuarı, kılıfı satan bir satıcının özel tasarım bir etcaret sitesi sahibi olması satışlarını da etkilyecektir.


İzmir'de özel tasarım eticaret sitesi yaptırmak istediğiniz takdirde kendi yazılımlarını yapan ve müşteri deneyimlerini ön planda tutan Dörtgen Dizayn birçok konuda size destek verecektir. 11 yıllık deneyim ve tecrübe ile satışını yapmak istediğiniz ürün, hizmet vb. materyalleriniz için müşterilerinizin sitenize girdiğinde özel hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmış eticaret siteleri yapmaktadır. Satışlarınızı etkilyecek olan ana faktrörlerden bir tanesi sitenize girin kullanıcının da özel hissetmesi ve alacağı ürünün de ona özel olduğunu bilmesidir. Bunu sağlamanın en temel yolu da özel tasarım bir eticaret sitesi ile başlayacaktır.


İzmir’de  mobil uyumlu(responsive), SEO uyumlu özel tasarım eticaret sitesi yaptırmak ve aklınıza takılabilecek her türlü konu hakkında fikir alışverişinde bulunmak için Dörtgen Dizayn’ da kahveniz hazır.

Konu ile ilgili etiketler: Eticaret Sitesi, Özel tasarım eticaret sitesi, Mobil uyumlu eticaret sitesi

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

Dörtgen Dizayn olarak, SEO dostu ve kullanıcı odaklı bir web sitesi oluşturarak İzmir'deki işletmelerin dijital başarılarına katkıda bulunuyoruz.

Dörtgen Dizayn, tıpkı birer rehber gibi, sizleri bu sosyal medya labirentinde en doğru şekilde yönlendirmeye hazır. Nasıl mı? 3 farklı paketiyle, her ihtiyaca ve bütçeye uygun çözümler sunarak...

Dünya dijitalleştikçe, küçük işletmeler de bu akışa ayak uydurarak hayatta kalmak ve büyümek için sanal dünyaya adım atmak zorunda. Bu dönüşümün arkasındaki gizli kahramanlardan biri sosyal medya. Doğru şekilde kullanıldığında, sosyal medya, küçük işletme

BİZİ ARAYIN WHATSAPP