menu

<< Blog Anasayfa

01
Haz

E-Ticaret Sitelerinin Yönetimi

E-Ticaret Sitelerinin Yönetimi
Bir e-ticaret sisteminin tasarım ve yazılım aşamalarının ardından, e-ticaret sistemi yayına açılır ve bu noktada en önemli nokta bu sistemin optimum şekilde yönetimidir. E-ticaret sisteminde yer alan bilgilerin, ürünlerin, siparişlerin ve ödemelerin kontrolü sürekli ve kolay şekilde yapılabilmelidir. Dörtgen Dizayn tarafından sağlanan e-ticaret sistemlerine ait yönetim paneli ile bu kontrolleri en kolay şekilde yapabilirsiniz. 


Günümüzde mobil cihazlarının kullanımının artmasını göz önüne alarak ve sizin sürekli bilgisayar başında kalmanızın mümkün olmayacağını düşünerek, Dörtgen Dizayn olarak e-ticaret sistemi yönetim panellerimizi responsive (mobil cihaz uyumlu) olarak tasarladık. Bu şekilde nerede olursanız olun, ne zaman isterseniz, cep telefonunuz ya da tabletleriniz ile e-ticaret sisteminizi kolayca takip edip yönetebilirsiniz. 


Bir e-ticaret sitesi yönetim panelinde olması gereken başlıca özellikler aşağıda belirtilmiştir. Ama unutmamak gerekir ki, yönetim paneliniz, e-ticaret sisteminizde olmasını istediğiniz özelliklere göre şekillenir. 


Ürün Yönetimi (ürün ekleme, düzenleme v.b.)
Sipariş Yönetimi (sipariş listeleme, arama v.b.)
Üye Yönetimi
Sayfa Yönetimleri
Kampanya, Bülten Yönetimi 
Kategori Yönetimi
Kargo Yönetimi
İçerik Yönetimi
Görsel Yönetimi
Genel Ayarlar...

Eticaret Yönetim ve ve Eticaret Yönetimi Hakkımda detaylı bilgiye www.eticaretyonetimi.com adresimizden ulaşabilirsiniz.
Konu ile ilgili etiketler: E-Ticaret Yazılımları, eticaret yönetimi, eticaret yönetim

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.