menu

<< Blog Anasayfa

06
Nis

E Satış

E Satış
Günümüzde ticari rekabetin hızla artması ile firmaların ana hedefi ürün ve hizmetlerini olabildiğince potansiyel müşteriye ulaştırmak haline gelmiştir. Bunun görünen en kolay yolu ise bir e satış sitesine sahip olmaktır. E satış siteleri sayesinde, sınırlar kalkmış, gelişmiş ve güvenli ödeme ve kargo imkanları ile ürün ve hizmet satışları genele yayılabilmiştir. E satış sitelerini kullanan profesyonel kullanıcı diyebileceğimiz büyük bir kitle, hemen hemen her türlü ürün ve hizmet talebini e satış sitelerinden karşılar hale gelmiştir.

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür. E satış sitelerinin tasarım ve yazılımlarını yapan firmalar da, günümüz teknolojilerine, yazılımlarına, entegrasyonlarına ayak uydurmak durumunda kalmıştır. Sektörde giderek büyüyen bir yer kaplayan e satış sitelerinin bu kadar ön plana çıkmasını sağlayan sebep ise; ürün ve hizmet seçeneklerinin tümünün müşteriye açıkça sunulabilmesi, müşterinin konforlu ve rahat ortamından uzaklaşmadan binlerce ürün arasından dilediğini seçme şansına sahip olmasıdır.

E satış sitesine sahip olmayı düşünüyor iseniz, öncelikle bir e ticaret web sitesine sahip olmanız gerekir. Piyasada hazır e ticaret sitesi çözümleri ve özel tasarım e ticaret sitesi çözümleri bulmanız mümkündür. Pek çok seçenek arasından size uygun olanı seçebilmeniz için e satış sitenizde olmasını istediğiniz özellikleri, satış stratejilerinize göre belirlemeniz gerekir. Her e ticaret sitesi size her istediğiniz özelliği sunmayabilir. E satış sitesi sahibi olduktan sonra online ödeme alabilmeniz için gerekli sanal pos ya da ortak ödeme sistemlerinin entegrasyonlarının yapılabilmesi için bir firma sahibi olmanız gerekmektedir. E satış sitelerine kullanım ihtiyaçlarınıza göre pek çok ek entegrasyon yapılması mümkündür. Yalnız şu unutulmamalıdır ki ilk defa e ticaret sitesi işletecek iseniz, sağlam adımlarla ve gelişmeye açık bir şekilde bu işe başlamanızı öneririz. Dörtgen Dizayn olarak deneyimlerimiz sonucunda şunu belirtmek isteriz ki, e ticaret sistemlerinin yönetiminin baştan iyi şekilde planlanmaması halinde ne yazık ki başarıya ulaşmak mümkün değildir. E satış sitelerinin, web sitesi maliyetleri dışında reklam, tanıtım, geliştirme ve bunun gibi pek çok maliyet oluşturduğu da unutulmamalıdır.

E satış fikriniz var ise eminiz ki aklınızda pek çok soruda bulunmaktadır. Sorularınız ve e satış konusunda merak ettiğiniz aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

Konu ile ilgili etiketler: izmir eticaret, E-Ticaret Yazılımları, e satiş, eticaret

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.