menu

<< Blog Anasayfa

06
Nis

E Satış

E Satış
Günümüzde ticari rekabetin hızla artması ile firmaların ana hedefi ürün ve hizmetlerini olabildiğince potansiyel müşteriye ulaştırmak haline gelmiştir. Bunun görünen en kolay yolu ise bir e satış sitesine sahip olmaktır. E satış siteleri sayesinde, sınırlar kalkmış, gelişmiş ve güvenli ödeme ve kargo imkanları ile ürün ve hizmet satışları genele yayılabilmiştir. E satış sitelerini kullanan profesyonel kullanıcı diyebileceğimiz büyük bir kitle, hemen hemen her türlü ürün ve hizmet talebini e satış sitelerinden karşılar hale gelmiştir.

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür. E satış sitelerinin tasarım ve yazılımlarını yapan firmalar da, günümüz teknolojilerine, yazılımlarına, entegrasyonlarına ayak uydurmak durumunda kalmıştır. Sektörde giderek büyüyen bir yer kaplayan e satış sitelerinin bu kadar ön plana çıkmasını sağlayan sebep ise; ürün ve hizmet seçeneklerinin tümünün müşteriye açıkça sunulabilmesi, müşterinin konforlu ve rahat ortamından uzaklaşmadan binlerce ürün arasından dilediğini seçme şansına sahip olmasıdır.

E satış sitesine sahip olmayı düşünüyor iseniz, öncelikle bir e ticaret web sitesine sahip olmanız gerekir. Piyasada hazır e ticaret sitesi çözümleri ve özel tasarım e ticaret sitesi çözümleri bulmanız mümkündür. Pek çok seçenek arasından size uygun olanı seçebilmeniz için e satış sitenizde olmasını istediğiniz özellikleri, satış stratejilerinize göre belirlemeniz gerekir. Her e ticaret sitesi size her istediğiniz özelliği sunmayabilir. E satış sitesi sahibi olduktan sonra online ödeme alabilmeniz için gerekli sanal pos ya da ortak ödeme sistemlerinin entegrasyonlarının yapılabilmesi için bir firma sahibi olmanız gerekmektedir. E satış sitelerine kullanım ihtiyaçlarınıza göre pek çok ek entegrasyon yapılması mümkündür. Yalnız şu unutulmamalıdır ki ilk defa e ticaret sitesi işletecek iseniz, sağlam adımlarla ve gelişmeye açık bir şekilde bu işe başlamanızı öneririz. Dörtgen Dizayn olarak deneyimlerimiz sonucunda şunu belirtmek isteriz ki, e ticaret sistemlerinin yönetiminin baştan iyi şekilde planlanmaması halinde ne yazık ki başarıya ulaşmak mümkün değildir. E satış sitelerinin, web sitesi maliyetleri dışında reklam, tanıtım, geliştirme ve bunun gibi pek çok maliyet oluşturduğu da unutulmamalıdır.

E satış fikriniz var ise eminiz ki aklınızda pek çok soruda bulunmaktadır. Sorularınız ve e satış konusunda merak ettiğiniz aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

Konu ile ilgili etiketler: izmir eticaret, E-Ticaret Yazılımları, e satiş, eticaret

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

BİZİ ARAYIN WHATSAPP