menu

<< Blog Anasayfa

26
May

E-Ticaret Siteniz Nasıl Olmalı?

E-Ticaret Siteniz Nasıl Olmalı?
Bir e-ticaret sistemi yaptırmaya karar verdiyseniz, fakat nasıl olması gerektiğine bir türlü karar veremiyor iseniz; size bu konuda destek sağlayabiliriz. E-ticaret sistemlerinin en hassas noktası projelendirme aşamasıdır. Proje aşamasında belirlenmeyen özelliklerin, daha sonrasında ilave edilmesi, sistemsel çakışmalara neden olabilir ya da sonradan ilave edilmek istenen özellikler daha fazla maliyetlerin oluşmasına neden olabilir. 


E-ticaret sistemlerinin ilk projelendirilmesinde en azından ilk 1 sene sonunda ulaşmak istediğiniz hedefler göz önüne alınmalıdır. Size özel olarak tasarlayıp, yazılımlarını yapacağımız e-ticaret siteniz ile istediğiniz özellikleri içeren bir sisteme sahip olabilirsiniz. 


Bir e-ticaret sitesinde olması gereken başlıca özellikler; 

  • Şık, zarif,ilgi çekici ve de size özel yapılmış bir tasarım
  • Mobil Uyumlu Tasarım
  • Kullanışlı ve istediğiniz özellikleri sağlayacak şekilde şekillendirilmiş bir yönetim paneli
  • Kullanıcılarınız/Müşterileriniz Açısından Kolay Kullanım
  • Güvenli Alt Yapı
  • Güvenli Barındırma/Server Hizmeti 
  • Teknik Destek
  • Gelişmeye Uygun Yapı


Konu ile ilgili etiketler: E-Ticaret Yazılımları

Blog Araması

Öne Çıkanlar

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.