menu

<< Blog Anasayfa

02
Nis

Hazır Web Sitesi Paketleri

Hazır Web Sitesi Paketleri
Hazır web siteleri, web tasarım ve yazılım firmaları tarafından profesyonelce belli sektörler için belirli özellikleri sağlayacak şekilde planlanmış, tasarım ve yazılımı belirli planlamalara göre gerçekleştirilmiş web siteleridir. Profesyonel firmalar tarafından tasarlanmış ve yazılımı yapılmış hazır web siteleri piyasada ücretsiz yada çok ucuz fiyatlar ile satılan açık kaynak kodlu wordpress, joomla ve bunun gibi web siteleri ile karıştırılmamalıdır.  

Piyasada sıklıkla karşınıza çıkan hazır web sitelerinin özellikleri ve tasarımları daha önceden hazırlanmış olduğundan, bir hazır web sitesi satın almadan önce mutlaka denemeniz ve var olan özelliklerin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını test etmeniz gerekmektedir. Az maliyetle web sitesi sahip olmak isterken, daha sonra istediğiniz özellikler için karşınıza çıkacak maliyetler nedeni ile hazır web sitesi satın almanın avantajı olan düşük maliyet avantajını kaybetmemeniz gerekir.
 
Hazır emlak sitesi  hazır kurumsal web sitesi
 
 
 
hazır eticaret sitesi hazır rent a car sitesi
 
 
 
Hazır kurumsal web sitelerinin en büyük avantajı maliyetlerinin özel tasarım web sitelerine göre çok düşük olmasıdır. Bunun haricinde çok çabuk yayına alınabilir ve kullanımınıza açılabilirler. Özel web tasarım bir sitenin genellikle tasarlanması ve yazılım işlemleri en az 15 gün sürerken, hazır web siteleri 1 saat içerisinde yayına başlayabilirler. Dezavantajı ise, tasarım ve yazılım üzerinde genel iyileştirmelerin ve geliştirmelerin dışında özel istek ve taleplere göre değişiklik yapılamamasıdır.

Hazır web sitesi olarak piyasada satışa sunulan, hatta kodları size teslim edilen web sitelerini alırken dikkatli olmanız gerekir. Eğer bir web sitesinin kodları sizin barındırma alanlarınıza teslim ediliyor ise bu ileride bu site için herhangi bir destek, geliştirme ve iyileştirme yapılamayacağı anlamına gelir. Bu durumda eğer bir kod ve yazılım bilginiz yok ise siteniz sektörlerdeki gelişmelere ayak uyduramayacak ve ölü bir site haline geçecek demektir. Ayrıca açık kaynak kodlu yazılımlar saldırılara açık olduğundan uygun şekilde korunan hostinglerde yer almadığı takdirde, siteniz ömrünün çoğunu bu saldırılar nedeni ile kapalı şekilde geçirecek ve hosting firmanız hesapları kapamanızı talep edebilecektir.

Hazır web sitesi almak istediğinizde yapmanız gereken, almayı düşündüğünüz hazır web site paketinin hangi firma tarafından hazırlandığı ve yazıldığını,  özelliklerinin ne olduğunu  detaylıca incelemektir. Ayrıca mutlaka size sonrasında teknik destek sağlayabilecek, hazır web sitesini özellik olarak zaman içerisinde geliştirebilecek bir firma ile çalışmanızda fayda vardır.Konu ile ilgili etiketler: Hazır Web Siteleri

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.