menu

<< Blog Anasayfa

13
Haz

İzmir E-Ticaret

İzmir E-Ticaret
İzmir'de bulunan firmamız Dörtgen Dizayn, web tasarım ve yazılım sektöründeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi taleplerinizi detaylı şekilde değerlendirip size özel e-ticaret sitesi tasarım ve yazılımlarını gerçekleştirmektedir. Günümüzde,  internet üzerinden alışveriş müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir hale gelmiş ve bu nedenle e-ticaret yazılımları da oldukça gelişmiştir.

E-ticaret web sitesine sahip olmak kolay olsa da, önemli olan eticaret sistemlerinin yönetimi ve geliştirilmesidir. İlk kez e-ticaret sistemi sahibi olmak istiyorsanız, aklınızda pek çok soru olacağının bilincindeyiz.  Amacımız gerçekleştirmiş olduğumuz özel tasarım ve yazılım e-ticaret sistemleri ile istek ve taleplerinizi hayata geçirmek ve kolay yönetebileceğiniz bir eticaret sitesine sahip olmanızı sağlamaktır.

Yazılımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiş olan hazır e-ticaret sistemimizde, özellikle ilk kez e-ticaret sitesi sahip olmak isteyen müşterilerimiz için uygun fiyatlı bir çözüm olarak değerlendirilebilir.  E-ticaret sitesi yaptırmak istediğinizde sistemin genel yapısı belirleyen en önemli etken satışını yapacağınız ürünlerin özellikleridir. Örnek bir çiçek satışı sitesi ile teknolojik ürün satışı yapılan bir e-ticaret sitesinin özelliklerinin aynı olması mümkün değildir. Aynı olması durumunda iki sistemde efektif olarak kullanılamaz.
İzmir Dörtgen Dizayn olarak, e-ticaret sistemleri konusunda en optimum çözümleri sunuyoruz. Tüm Türkiye genelinde e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım taleplerinize yanıt verebilmekteyiz.

Bir e-ticaret sitesi yaptırmak ve biran önce internetin büyük dünyasında yerinizi almak isterseniz, bize ulaşın. Hayal ettiğiniz e-ticaret sitenizi hayata geçirmenizi sağlayalım.


Konu ile ilgili etiketler: E-Ticaret Yazılımları

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

BİZİ ARAYIN WHATSAPP