menu

<< Blog Anasayfa

25
Haz

Özel Tasarım Web Sitelerini Kimler Tercih Etmelidir?

Özel Tasarım Web Sitelerini Kimler Tercih Etmelidir?
Web sitelerinde kurumsal kimliği en doğru şekilde yansıtacak görsel bütünlüğü ve renk uyumunun yalnızca özel site tasarımlarıyla hayat bulacağının bilincinde olan kurumlar özel tasarım siteleri tercih ederek müşteri portföylerini hızla geliştirmişlerdir. 


Kökeni Fransızca "Boutique” kelimesinden gelen butik sözcüğü giyim ve süs eşyası satılan dükkan anlamını içerirken hızla gelişen ticaret ve teknoloji butik sözcüğüne yeni anlamlar katmıştır. Gündelik hayatta elit kitlelere hitap eden modern ve küçük işletmeler isimlerinin başına "butik” sözcüğünü ekleyerek kurumsal kimliklerine yeni bir imaj katmanın trendine kapılmışlardır. 2000’li yılların başından bu yana butik oteller açılmış, bankalar butik kredi kampanyalarıyla kendilerine has konseptler geliştirmişlerdir. Butik trend, teknoloji dünyasında da kendini göstererek "butik site” kavramını web tasarım dünyasında sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. 


Butik (Özel Tasarım) Web Sitelerinin Avantajları:
  • Samimidir.
  • Site sahibi kuruma her an ulaşabileceğinizi hissettirir.
  • "Farklıdır." Bir arkadaş evine gidilmiş, konuk olunmuş hissi verir.
  • Tasarımı ve tarzı vardır.
  • Kendine has ve özgündür.
  • Başka hiçbir siteye benzemez. 
  • Ayrıldığınızda, kalbinizin ve ruhunuzun kaldığı yerdir. 
  • İlgi ve merak uyandırır.
  • Kendine has bir yazılım gerektirir, hazır sitelere göre daha güvenlidir.

Siz de kurumunuzun sanal dünyada özel tasarım bir site ile hayat bulmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Siteniz, müşterilerinizi birer misafir olarak ilk kez ağırlayacağınız bir yaşam alanı. Bu alanı en güzel şekilde dekore etmek ve misafirlerinizin bu ziyaretten memnuniyetle ayrılmalarını sağlamak sizin elinizde… 


Dörtgen Dizayn olarak biz kurumunuzun sanal dünyada hayat bulduğu bu yaşam alanını en doğru şekilde dekore edebilmek için çalışıyoruz. Beklentilerinize yönelik en fonksiyonel ve estetik siteyi hazırlamak temel ilkemizdir. Hizmetinizi, kurumsal kimliğinizi ve hedeflerinizi analiz ederek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun web sitesini tasarlıyoruz. 


Butik (özel Tasarım) bir web siteniz olsun istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz
Konu ile ilgili etiketler: Web Tasarım

Blog Araması

Öne Çıkanlar

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.