menu

<< Blog Anasayfa

24
Ağu

Özel Web Proje Tasarımı ve Yazılımı Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Özel Web Proje Tasarımı ve Yazılım Süreci
Özel web projelerini başarıya götüren en büyük iki etken web sitesi sahibinin sağladığı bilgiler ve bu bilgiler doğrultusunda proje üzerinde titiz bir şekilde çalışılmasıdır, bu sebeple özel web proje tasarımı ve yazılımı süreci hakkında bilmeniz gerekenler web sitesi sahibi olarak sizi bir adım daha ileriye götürecektir. Sıklıkla karşılaşılan web sitelerinden farklı özellikler ve çalışmalar içeren özel web projeleri en genel haliyle web sitesi sahibinden alınan bilgilere göre hazırlanan planlamasından, bu planın titizlikle uygulanmasından ve teknik destekten oluşur.

Özel web projelerinin tasarımı ve yazılımı süreci bir piramit şeması şeklinde düşünülebilir. Sürecin başlangıcı ve temeli, aynı zamanda en önemli basamağı, web sitesi sahibinden alınan bilgiler ve bu bilgilere göre planlama ve projelendirmenin oluşturulmasıdır. Söz konusu özel web projesi olduğu için, web sitesi sahibinin vereceği bilgiler büyük önem taşır. Bu noktada web sitesi sahibi, ne istediğini bilmeli ve profesyonel yardım ile web sitesi projesinin kesinleşmesini sağlamalıdır. Web sitesi sahibinden alınan verilere göre eksiksizce oluşturulan planın ardından, projeyi hayata geçirme çalışmaları başlar. Özel web projelerinin hayata geçirilme süreci, profesyonel çalışma gerektirir. Özel web projelerinin yazılımı ve tasarımı çalışmalarının hazırlanan plana bağlı olarak titizlikle sürdürülmesi sırasında gizliliğe önem verilir. Alanında uzmanlık gerektiren bu çalışmalar, hassasiyet ve çoğu zaman süreklilik de gerektirir. Projenin başarılı bir şekilde teslim edilmesiyle sonlanacağı düşünülen süreç, teknik destek ve danışmanlık ile devam eder.

Sıradan web sitelerinden farklı olarak, farklı işlemlerin gerçekleştirilebildiği özel web projelerinin tasarım ve yazılım süreci temelde bilgi toplama, planlama, planın uygulanması ve uygulama sonrası destek ve danışmadan oluşur. Web sitesi sahibinin sağladığı bilgi özel web projesinin en önemli bilgi kaynağını oluştururken, bu bilginin detaylı ve kesin bir plana dönüştürülmesi özel web sitesinin hayata geçirilme sürecini hızlandıran ve güçlendiren en önemli unsurdur. Özel web sitesi oluşturma süreci hazırlanan planın alanında profesyonel olan bir ekip ile titizlikle hayata geçirilmesi ile devam eder. Tasarım ve yazılımın sonlandırmasının ardından, sağlanan teknik destek, reklam hizmetleri, ve diğer tanıtım hizmetleri ile özel web projesi sürdürülür.
Konu ile ilgili etiketler: Web Tasarım, Web Site Yazılım

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.