menu

<< Blog Anasayfa

26
Nis

Web Tasarım Ajansı İzmir

Web Tasarım Ajansı İzmir

İzmir’de web tasarım ve yazılım konularında hizmet veren web tasarım ajansımız Dörtgen Dizayn, 10 yılı aşkın tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir. Özel tasarım web sitelerinden, özel web projelerine, özel tasarım e-ticaret sistemlerinden hazır web sitelerine kadar pek çok ürün ve hizmet seçeneği ile size olanaklar sunan firmamız Dörtgen Dizayn, web tasarım ajansları arasında adından söz ettirmektedir.

Web tasarım ajansları, bir web sitesini ya da bir web projesini planlanma aşamasından yayın aşamasına kadar yöneten, profesyonel tasarımcı ve yazılımcıları ile hayalinizdeki her türlü web projesini hataya geçiren firmalardır. Bu tip projeleri hayata geçirebilmenin en önemli başlangıç noktası ise projelerinizi dinleyerek sizlere anlayabilmek ve iyi bir planlama yapabilmektir. Deneyimlerin önem kazandığı bu tip işlerde, size önerilerde bulunabilecek ya da sizi gelişmeye yönlendirebilecek web tasarım ajansları ile çalışmak önemlidir.

 Dörtgen Dizayn olarak, web tasarım ve yazılım hizmetlerimizde bazı belirli prosesleri takip etmekteyiz. Bunları saymamız gerekirse;

•    Sizi dinlemek ve anlamak
•    Yapılması planlanan işin teknik ayrıntılarını ortaya çıkartmak
•    Planlama Yapmak
•    Algoritmaların Kurulması
•    Web Tasarım
•    Web Tasarım Onayları
•    Web Yazılım
•    Sistem Testi
•    Kullanıcı Testleri
•    Yayınlama Süreci
•    Takip ve Geliştirme sayılabilir.

Bu işlemler incelendiğinde ise profesyonel bir web sitesi, web projesinin ortaya çıkabilmesi

için detaylı bir çalışma gerektiği görülmektedir. Amacımız farklı ve size özgü bir web sitesi ortaya çıkartmaktır. İzmir’de sizi anlayacak, sizinle birlikte sizin için çalışacak bir web tasarım ajansına ihtiyaç duyuyor iseniz, bize ulaşmanız halinde aklınızdaki tüm sorulara yanıt vermeye çalışmaktan mutluluk duyarız.

Konu ile ilgili etiketler:

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.