menu

<< Blog Anasayfa

03
May

E-Ticaret Fiyatları

E-Ticaret Fiyatları

Bir ürün veya hizmet satışı yapıyor ve satış hacminizi ve buna bağlı olarak karınızı arttırmak istiyor iseniz, günümüzde bunun en aktif yollarından biri e-ticaret sitesine sahip olmaktır. Bir e-ticaret sitesine sahip olmak daha fazla potansiyel müşteri kitlesine ulaşmanızı ve satışlarınızın artmasını sağlar. Piyasada birbirinden farklı özelliklerde e-ticaret siteleri bulmak mümkündür. E-ticaret sitelerinin özelliklerine göre de farklı e-ticaret sitesi fiyatları görebilirsiniz.

E-ticaret sitesinin temel amacı ürünlerinizi müşterilere sunmak ve bir ödeme yolu ile (online ödeme, havale-eft, kapıda ödeme v.b.) ürünlerinizi satabilmektir. E-ticaret sitelerinin sağladığı diğer özellikler ise sizlerin e-ticaret sitesi yönetim ve takip işlemlerinizi daha kolay yapabilmenizi sağlayan, diğer ortak pazarlarda satış yapmanızı sağlayan, muhasebesel işlemlerinizi kolaylaştıran özellikler olarak açıklanabilir. Bu nedenle pek çok e-ticaret sitesi sağlayıcı web tasarım ajansları e-ticaret paketleri şeklinde sunum yapmaktadır.

E-ticaret sitesi fiyatları incelendiğinde ücretiz e-ticaretlerden tutunda yüksek maliyetli e-ticaret sitelerine kadar geniş bir yelpazeye rastlamak mümkündür. Hangi e-ticaret sistemini tercih edeceğinizi belirleyen ana etmenler ise bütçeniz ve ileriye yönelik planlarınızdır. Günümüzde kullanıcıların e-ticaret sitelerinden beklentilerinin yüksek olduğu unutulmamalıdır. Bir e-ticaret sitesi yönetmek istiyorsanız iyi bir plana, hem site için hem de reklam ve tanıtım için yeterli bir bütçeye sahip olmanız gerekir. Yakın ve uzak gelecek için bir planınız olmaması halinde e-ticaret sitenizin kendi gücüyle siz zaman ayırmadan başarılı olması mümkün değildir.

Dörtgen Dizayn olarak 2007 yılından beri e-ticaret sitesi tasarım ve yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Artan talepler nedeni ile firmamız Dörtgen Dizayn olarak, Doreticaret Hazır E-ticaret sistemi yazılımını geliştirmiştir. Paket mantığından uzak, gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere daha kolay ulaşmanızı sağlayacak pek çok özelliği ve teknik desteğimiz ile beraber uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz e-ticaret sitemiz 30.06.2018 tarihine kadar kampanyalı fiyatı olan 1500TL+KDV olarak sizlere sunulmaktadır. Başlangıç aşaması olarak sistem için başka hiçbir yatırım yapmanız gerek kalmadan, kalan bütçenizi reklam ve tanıtıma harcamanızı sağlayarak sizleri daha fazla desteklemek istiyoruz.

Hangi e-ticaret sistemini kullanmanız gerektiğini bilmiyor iseniz, daha öncesinde yönetimsel olarak herhangi bir e-ticaret deneyiminiz yok ise tüm sorularınızı tüm deneyimlerimiz ile cevaplamaktan mutluluk duyarız. Yanlış yapacağınız seçimlerin, size uygun olmayan sistemlerin sizlere zaman ve para kaybettireceğini unutmamalısınız.

Konu ile ilgili etiketler: E-Ticaret Yazılımları, E-Ticaret Sistemleri, Dörtgen Dizayn, Dortgen Dizayn Eticaret, Eticaret, Eticaret Fiyatları

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Pek çok müşterimizin, özellikle daha önce e-ticaret sitesine sahip olmamış, bir e-ticaret sitesi yönetmemiş müşterimizin firmamız Dörtgen Dizayn’a en sık sorduğu soru “E-Ticaret Sitesi Kurmak İçin Ne Gerekir?” sorusudur.

Elektronik Ticaret kelimesinin kısaltılmış ve sektörel hali olarak kullanılan e-ticaret kelimesi, elektronik ortamda yapılan alım-satım işlemleri olarak tanımlanır.

Özel e-ticaret tasarım ve yazılım hizmetleri ile sadece size özel; istediğiniz özelliklerde, ürün yapınıza ve hedef kitlenize uygun e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Farklı olarak rakiplerinizden hep bir adım önde olabilirsiniz.

Web tasarım hizmetleri, web üzerinde çalışması veya yayınlanması planlanan web sitesi, web projeleri, web programları ya da uygulamalar gibi web tabanlı yazılımların tasarım işlemlerini kapsamaktadır.