menu

<< Blog Anasayfa

20
May

Mobil Cihaz Uyumlu E-ticaret Sistemleri

Mobil Cihaz Uyumlu E-ticaret Sistemleri

Günümüzde hemen hemen her 100 internet kullanıcısından 30'u web sitelerini mobil cihazları ile ziyaret etmektedir ve bu oran giderek artmaktadır. Mobil cihazlardaki (akıllı telefonlar ve tabletler) teknolojinin hızla gelişmesi ile masaüstü bilgisayar kullanımı giderek azalmış ve insanlar internet üzerindeki tüm işlemlerini mobil cihazları ile yapabilir hale gelmişlerdir.

Teknolojinin bu yönde gelişmesi ile mobil cihaz uyumlu olmayan e-ticaret sistemlerinin kullanımı, internet kullanıcıları için zor ve tercih edilemez bir seçenek haline gelmiştir. Mobil cihaz uyumluluğu olmayan e-ticaret sistemlerini mobil cihazlar ile gezmek, alışveriş etmek kullanıcılar için oldukça zordur. Bu nedenle Dörtgen Dizayn olarak sektördeki bu açığı, uyguladığımız  mobil cihaz uyumlu e-ticaret sistemleri ile kapatıyoruz. Dörtgen Dizayn olarak tasarım ve yazılımlarını yapmış olduğumuz e-ticaret sistemlerinin hem ön yüzleri hemde yönetim panelleri talep etmeniz durumunda mobil cihaz uyumlu olacak şekilde yapılmaktadır.


Mobil Uymlu Eticaret Sitesi Kurmak İstiyorum
Mobil cihaz uyumlu e-ticaret sistemlerinde uygulanan tasarımlar, kullanılan mobil cihazın ekran boyutuna göre şekillenir ve sayfanın tümünü görebilmeniz için sağ veya sola kaydırma yapmanız gerekmez. Bu da kullanıcılara kolaylık sağlar ve zaman kaybetmeden tüm detayları görebilir ve tüm işlemlerini rahatlıkla yapabilirler.

Eğer bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsanız, yaptırmayı planladığınız e-ticaret sistesinde ilk koşul mobil cihaz uyumluluğu olmalıdır. Mobil cihaz uyumlu olmayan bir e-ticaret sitesinin mobil uyumlu hale sonradan çevrilmesi hem maliyetli hemde zor bir işlemdir. Baştan tasarımın ve yazılımın mobil uyumlu olarak yapılması, e-ticaret sitenizin hem uzun ömürlü hemde kolay kullanımlı olmasını sağlar.


Konu ile ilgili etiketler: E-Ticaret Yazılımları

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö