menu

<< Blog Anasayfa

07
Tem

Sadece Size Özel E-ticaret Sitesi Tasarımı ve Yazılımı

Özel E-ticaret Tasarım ve Yazılım Hizmetleri
Butik e-ticaret sistemleri adından da anlaşılacağı üzere firmalara özel tasarlanan ve yazılımları yapılan e-ticaret sistemleridir. E-ticaret sistemi içerisinde yer alacak özellikler ve tasarım tamamen kullanıcıların isteklerine göre şekillenir. 


Ülkemizde ve tüm dünyada e-ticaretin hızlı gelişimi nedeni ile kişilerin/firmaların e-ticaret sistemi ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik pek çok ücretsiz (opencart) ya da paket sistem bulunmaktadır. Buna rağmen pek çok kişi/firma bu hazır paketler ya da ücretsiz yazılımları ilk etapta düşük ücretleri nedeni ile tercih etse de, ileri ki dönemde bu tip e-ticaret sistemlerindeki güncelleme, geliştirme problemleri ve kullanım zorlukları veya istedikleri özellikleri entegre etme problemleri ve bu entegrasyonların maliyetleri nedeni ile daha farklı ve özel çözümlere yönelmektedir. Bu aşamada ise; pek çok problem çıkabilmektedir. 


Firmalara özel, butik e-ticaret sistemlerinin en önemli özelliği ve avantajı en başından itibaren istediğiniz özelliklerde ve tasarımda geliştirilebilir bir e-ticaret sistemine sahip olabilmenizdir. Bu tarz sistemler sıfırdan ya da tercih ettiğiniz/belirlediğiniz özelliklere uygun kütüphaneler kullanılarak yazıldığından, ilerleyen dönemlerde ilave özelliklerin entegrasyonuna ve sistemlerinize uygun geliştirmelere açıktır. 


Butik e-ticaret sistemleri özel olarak hazırlanmaları nedeni ile başlangıç maliyetleri açısından değerlendirildiğinde yüksek maliyetli gibi gözükse de, uzun vadede bakıldığında uygun geliştirmelerle senelerce kullanabileceğiniz ve doğru firma ile çalıştığınız sürece teknik destek konusunda sorun yaşamayacağınız sistemlerdir. Bu sebepler ile uzun vadede daha ekonomik bile olmaktadır. Piyasada yer eden paket e-ticaret sistemlerinin başlangıç maliyetleri düşük gibi gözükse de, özellikleri tam anlaşılmadan alınan paket e-ticaret sistemleri ilave bir kaç özellik istenildiğinde daha pahalıya mal olabilmekte ya da bazı özellikler hiç entegre edilememektedir. 


Size özel bir e-ticaret sistemi kullanmanız durumunda pazarlamak istediğiniz ürünleri/ürün gruplarını daha ön plana çıkarabilir, ürün gamınıza uygun tasarımlar kullanarak müşterilerinizi etkileyebilir ve paket sistem kullanan e-ticaret sistemlerinden sıyrılarak marka bilinirliğinizi daha kolay arttırabilirsiniz. Dörtgen Dizayn olarak butik e-ticaret sistemlerinin planlanması, uygulanması esnasında ve sonrasında (e-ticaret sisteminin tüm yayın hayatı boyunca) müşterilerimiz ile birlikte çalışmak esas amacımızdır. Butik e-ticaret sistemleri yap-sat modelinde bir çalışma değildir, sürekli geliştirilmesi ve teknik destek verilmesi gereken özel bir çalışmadır. 


İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre bir e-ticaret sistemine sahip olabilmek için bize ulaşınız. 


Konu ile ilgili etiketler: E-Ticaret Yazılımları

Blog Araması

Öne Çıkanlar

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.