menu

<< Blog Anasayfa

08
Nis

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri
Rahatlıkla yönetebileceğiniz, kaliteli, profesyonel ve her şeyden önce özgün bir internet sitesi hazırlamak asıl hedefimizdir. Web sitelerinin gerçek anlamda fayda sağlaması, web sitelerinde kurumsal kimliği en doğru şekilde yansıtacak görsel bütünlüğünün ve renk uyumunun ilgili web tasarımında yakalanmasıyla doğru orantılıdır. Bu sebeple doğru stratejileri bularak beklentilerinize yönelik en fonksiyonel ve estetik siteyi tasarlamak temel ilkemizdir. 


Ürün ve hizmet gamınıza en uygun tasarımının ortaya çıkarılması web tasarımın ana konusudur. Web tasarım işlemlerine başlamadan önce, firmanızın kurumsal yapısı detaylı şekilde incelenir. Hitap ettiğiniz kitle ve ulaşmak istediğiniz hedefler göz önüne alınarak, istediğiniz teknik özellikler de göz önüne alınarak firmanız için en uygun web tasarım çalışması yapılır. 


Unutmamak gerekir ki, her web tasarım çalışması her firma için uygun değildir. Özellikle renklerin kullanımı ve renklerin insanlar üzerinde etkileri ve insanların web sitelerini kullanım alışkanlıkları düşünüldüğünde, web tasarım çalışmasının deneyimli kişiler tarafından yapılması şarttır. Web sitenizde olmasını istediğiniz özeliklere de bağlı olarak yapılan web tasarım çalışmaları, belirli teknik özellikler kapsamında yapılır. Beğendiğiniz her web tasarımının firmanıza uygulanması mümkün olmayabilir. 


Deneyimlerimiz, teknik bilgilerimiz ve istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirilen web tasarım hizmetlerimiz, bir web sitesi projesinin ilk ve en önemli aşamasıdır. Genellikle en uzun süren süreç olup, en sağlıklı yapılması gereken aşamadır. Web tasarım çalışmalarımızı şekillendiren en büyük etken sizin beklentilerinizdir. Bu nedenle web tasarım detaylı çalışılması gereken bir süreçtir. 


Günümüzde, özellikle son 1 senede, responsive yani mobil cihaz uyumlu web tasarımları ön plana çıkmıştır. Bir web tasarım çalışmasının mobil cihaz uyumlu olması, kullanıcıların bu web sitesini akıllı telefon ve tabletleri ile web tasarımda herhangi bir kayma ve değişiklik olmadan gezebilmesini sağlar. Mobil cihaz kullanımının artması ve insanların masaüstü bilgisayarlar yerine tablet ve akıllı telefonları tercih etmeye başlaması nedeni ile önümüzdeki birkaç yıl içerisinde, mobil cihaz uyumlu web tasarım vazgeçilmez olacaktır. 


Konu ile ilgili etiketler: Web Tasarım

Blog Araması

Öne Çıkanlar

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

Dörtgen Dizayn, tıpkı birer rehber gibi, sizleri bu sosyal medya labirentinde en doğru şekilde yönlendirmeye hazır. Nasıl mı? 3 farklı paketiyle, her ihtiyaca ve bütçeye uygun çözümler sunarak...

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

BİZİ ARAYIN WHATSAPP