menu

<< Blog Anasayfa

14
May

Size Özel E-Ticaret Web Sitesi

Size Özel E-Ticaret Web Sitesi
Bir e-ticaret sisteminin size özel yapılması; bu sistemin tasarımından yazılımına kadar tüm detayların sizin beğenileriniz ve isteklerinize göre şekillenmesi demektir. Dörtgen Dizayn olarak, bugüne kadar edindiğimiz tüm deneyimleri de, gerek siz e-ticaret sistemlerinizi planlarken, gerekse uygulama esnasında sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız. 


Sorunsuz bir e-ticaret sistemine sahip olmanız ve sisteminizi problemsiz şekilde yönetebilmeniz bizim için en önemli noktalardan biridir. E-ticaret sistemleri yapıları gereği karmaşıktır. Bu nedenle sisteminizin tasarım detaylarından, panel yapılarına, güvenlik alt yapısından, arama motoru uyumuna kadar pek çok önemli aşama büyük bir titizlikle planlanır ve uygulamaya dökülür. 


Size özel e-ticaret sistemlerinin uygulaması, ana projelendirmenin yapılmasının ardından, ilk olarak e-ticaret sitesi tasarımının yapılması ile başlar. Yapılacak olan tasarım; zevklerinize ve isteklerinize, satışını yapacağınız ürün gamına ve e-ticaretin sağladığı özelliklere uygun olmalıdır. Bunun yanı sıra kullanıcı dostu, şık, zarif ve de ilgi çekici olmalıdır. Sitenizin tasarımı kullanıcılarınızı yani müşterilerinizi e-ticaret sitenize bağlayan en önemli noktalardan biridir. Akılda kalan ve rahat kullanılan bir sistem kullanıcılar tarafından tercih edilir. 


E-ticaret tasarımınızın tamamlanmasının ardından gerekli yazılım ve kodlama işlemleri tarafımızdan yapılarak yönetim paneli uygulamanız gerçekleştirilir. Bu aşamadan sonra ise; satış stratejilerinize bağlı olarak gerekli entegrasyonlar (sanal pos, paypal, xml entegrasyonları v.b.) yapılır. Son olarak sitenizin test aşaması gerçekleştirilir. Test aşamasında ortaya çıkan ve daha ileride ortaya çıkabilecek sorunlar tespit edilerek gerekli düzeltmeler yapılır. 


Konu ile ilgili etiketler: E-Ticaret Yazılımları

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.