menu

<< Blog Anasayfa

14
Nis

Size Özel Web Site Tasarım ve Yazılımı

Özel Web Site Tasarım ve Yazılımı
Bir web sitesinin size özel olması, o web sitesine ait web tasarım ve web yazılım aşamalarının tamamen size özel yapılması anlamına gelir. Kişilere ve firmalara özel olarak yapılan bu çalışma, hazır sistemlere göre çok daha detaylı, uzun süreçli bir çalışma olup, bunun yanında uzun ömürlüdür. Sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenen web sitesi ile uzun seneler boyunca web sitenizi aktif şekilde kullanmanız hedeflenir. 


Size özel olarak yapılan bir web sitesinin ilk aşaması, ihtiyaçlarına uygun, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak web tasarım aşamasıdır. Web tasarım aşaması tamamlandıktan sonra web yazılım, kontrol ve yayın süreçleri gelir. Bu arada, web sitenizin durumu ve ilerlemesi Dörtgen Dizayn tarafından sürekli kontrol edilir. 


Günümüzde web siteleri ile ilgili karşılaşabileceğiniz en önemli problemlerden biri, güncelleme ve ilave özelliklerin entegrasyonlarında yaşanabilecek problemlerdir. Fiyat uygunluğu nedeni ile tercih edilen hazır web site tasarım ve yazılımlarında özellikle karşınıza çıkan bu sorunların önüne geçmenin en kolay yolu, size özel bir web tasarım ve yazılım yaptırmak ve size sürekli teknik destek verebilecek bir firma ile çalışmaktır. Dörtgen Dizayn web sitenizin yayın hayatı boyunca karşılaşabileceği tüm sorunlarda ya da gelişiminize bağlı olarak web sitenize entegre etmek istediğiniz tüm özelliklerin eklenmesi konularında size destek sağlar. 


Dünyadaki her şey gibi web siteleri de sürekli gelişime ve değişikliklere ayak uydurmak zorundadır. İçerik olarak ne kadar güncelleme imkanınız bulunsa da ilave özellik olarak gelişmeyen web siteleri kapanmaya mecburdur. Satış ve pazarlama stratejileri, kullanım kolaylıkları açısından gelişmeyen web siteleri, pazarlamanın ve kullanıcıya ulaşmanın önemli olduğu günümüzde; kullanıcılar tarafından tercih edilmemektedir. 


Sadece size ya da firmanıza özel bir web sitesi yaptırmak ve bir an önce internetin büyük dünyasında yerinizi almak isterseniz, bize ulaşın. Hayal ettiğiniz e-ticaret sitenizi hayata geçirmenizi sağlayalım. Web tasarım ve yazılım konusunda uzman kadromuz ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız. 
Konu ile ilgili etiketler: Web Site Yazılım, Web Tasarım

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.