menu

<< Blog Anasayfa

02
May

Web Site Tasarım ve Yazılım Maliyetleri

Web Site Tasarım ve Yazılım Maliyetleri
Dörtgen Dizayn olarak hizmet verdiğimiz web tasarım ve yazılım uygulamalarındaki maliyetler, yaptırmayı plandığınız web sitesinin özelliklerine göre belirlenir. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda web sitenizde olmasını istediğiniz özellikleri, modülleri belirlemeniz ve bize aktarmanız durumunda, uygulanacak web tasarım ve yazılım süreci için maliyetlerin ve özelliklerin yer aldığı teklifimiz size iletilir. 


Eğer bir web sitesi yaptırmayı düşünüyor, fakat içeriğindeki özellikler konusunda kararsız kalıyorsanız, bu konuda da size tüm deneyimlerimizle destek oluyoruz. Web tasarım ve yazılım uygulamalarımız tamamen kendi bünyemizde çalışan ve konusundaki uzman yazılımcı ve tasarımcılar tarafından gerçekleştiğinden, hayata geçirdiğimiz web sitelerimiz sürekli geliştirebilir şekildedir. Yani planlama aşamasında unutulan ya da geçmişte ihtiyaç duymadığınız ama şu anda ihtiyacınız olan bir özelliği web sitenize entegre edebiliriz. 


Hazır web site paketlerimizden birini tercih etmeniz durumunda ise web site paketlerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek için "Hazır Web Sitesi Paketleri" web sitemizi inceleyebilirsiniz. 
Konu ile ilgili etiketler: Web Site Yazılım, Web Tasarım

Blog Araması

Öne Çıkanlar

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.