menu

<< Blog Anasayfa

20
Nis

Web Siteniz Nasıl Olmalı?

Web Siteniz Nasıl Olmalı?
Firmanız, kurumunuz, şahsınız adına bir web sitesi yaptırmayı planlıyorsanız ama web sitenizin nasıl olması gerektiğine bir türlü karar veremiyorsanız, tüm deneyimlerimizi kullanarak size bu konuda hizmet vermek Dörtgen Dizayn olarak bizim görevimizdir. Web sitesi planlama süreci güzel bir sonuca ulaşmak için en çok çaba sarf edilmesi gereken süreçlerden biridir. 


Web site yaptırmakta ki genel amaç; firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, profesyonel bir web tasarım ve kaliteli web yazılım ile hedef kitlelerinize ulaştırmaktır. Web sitenizin nasıl olması gerektiği ise; kullanıcılarınıza sunmak istediğiniz içeriğiniz doğrultusunda belirlenir. Bu nedenle öncelikle web site yaptırma isteğinizde ki amacın incelenmesi gereklidir. Örnek vermek gerekirse; hizmet pazarlayan bir web sitesi ile ürün pazarlayan bir web sitesinin özellikleri aynı olmamalıdır. Hedefleriniz bizim için önemlidir. 


Dörtgen Dizayn olarak istekleriniz doğrultusunda web site uygulamaları yapıyoruz. Tabi ki sizin isteklerinizin yanında, eğer ilave olması gereken özellikler var ise; size bunları açıklamaları ile belirtiyoruz. Genel olarak incelendiğinde, bir web sitesinde olması gereken genel özellikler aşağıdaki gibidir. Tabi ki hedeflenen amaca göre değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır. 
  • Profesyonel ve Ürün/Hizmet Gamınıza ve Kullanıcılarına Hitap Eden Bir Web Tasarım
  • Yeni Nesil Kodlar ile Yapılmış Web Yazılım
  • Kullanımı Kolay Yönetim Paneli
  • Özgün ve Kaliteli Bir İçerik
  • Web Sitesinin Amaçları Doğrultusunda Şekillenmiş Modüller


Konu ile ilgili etiketler: Web Site Yazılım, Web Tasarım

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.