menu

<< Blog Anasayfa

15
Mar

E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret Sistemleri | E-Ticaret Tasarımı ve Yazılımı
E-ticaret sistemleri; müşterilerinizin mağazanıza kadar gelmesine gerek kalmadan, bütün ürünlerinizi rahatlıkla görebildikleri, inceleyebildikleri ve güvenli bir şekilde satın alabildikleri web siteleridir. Güvenliğin ve netliğin ön planda olması gerektiği e-ticaret sistemlerinde; kullanıcı dostu, yönetici ve müşteri ara yüzlerinin uygulanması ve güvenli alışveriş için gerekli kriterlerlerin sağlanması gerekmektedir. Güven ve samimiyetin sağlanması ise; e-ticaret sitenizin ürün yelpazenize uygun özel tasarımı ve güven veren iyi bir yazılımı ile mümkün olacaktır.

E-ticaret sistemlerimiz, kişilere/firmalara özel olarak tasarlanır ve yazılımları gerçekleştirilir. Size özel E-ticaret sistemlerimizin özellikleri ve tasarımı tamamen sizin isteklerinize göre şekillenir. Yazılımın ve link yapılandırmasının Arama Motoru Optimizasyonuna uygun olması gerekir.

Size özel bir e-ticaret sistemi kullanmanız durumunda pazarlamak istediğiniz ürünleri/ürün gruplarını daha ön plana çıkarabilir, ürün gamınıza uygun tasarımlar kullanarak müşterilerinizi etkileyebilir ve paket sistem kullanan e-ticaret sistemlerinden sıyrılarak marka bilinirliğinizi daha kolay arttırabilirsiniz. Dörtgen Dizayn olarak e-ticaret sistemlerinin planlanması, uygulanması esnasında ve sonrasında (e-ticaret sisteminin tüm yayın hayatı boyunca) müşterilerimiz ile birlikte çalışmak esas amacımızdır.

Sizler için özel olarak tasarladığımız ve hayata geçirdiğimiz butik e-ticaret sistemlerinin en önemli özelliği ve avantajı en başından itibaren istediğiniz özelliklerde ve tasarımda geliştirilebilir bir e-ticaret sistemine sahip olabilmenizdir. Bu tarz sistemler sıfırdan ya da tercih ettiğiniz/belirlediğiniz özelliklere uygun kütüphaneler kullanılarak yazıldığından, ilerleyen dönemlerde ilave özelliklerin entegrasyonuna ve sistemlerinize uygun geliştirmelere açıktır. Web Tasarımı ise; kalıpların dışında, sizi ya da işletmenizi yansıtan, görünümde yapıldığında; ilgi çekici ve güvenilir olacaktır.


Konu ile ilgili etiketler: E-Ticaret Yazılımları

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

BİZİ ARAYIN WHATSAPP