menu

<< Blog Anasayfa

06
Nis

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal web tasarım, kurumlar, şirketler ve firmalar için gerçekleştirilen web tasarım ve yazılım hizmetlerine verilen genel isimdir. Şirketler için yapılan web tasarım ve yazılım hizmetleri, özel olarak planlanır, özel olarak tasarlanır ve yazılımları web sitesi üzerinde olması istenilen özelliklere göre özel olarak gerçekleştirilir. Kurumsal web tasarımın ayrı olarak incelenmesinin ve ele alınmasının sebebi kurum, şirket ve firmaların kendi kişilik, hedef ve amaçlarının olmasıdır. Her firma için aynı web tasarımı ve aynı yazılım özelliklerini kullanmak mantıklı olmamakla birlikte, firmanın öne çıkartmak istediği kurumsal yapısını da yansıtmak mümkün değildir. Dörtgen Dizayn olarak gerçekleştirdiğimiz kurumsal web tasarım işlerinde ilk olarak firmanızı, çalışma şeklini, hedeflerini, amaçları anlamaya çalışırız. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarak bir tasarım ile başlamakta kurumsal web tasarımın ilk adımını oluşturur.

Kurumsal bir web sitesi tasarım ve yazılımda genel amaç, kurumsal kimliğin korunarak ürün ve hizmetleri ön plana çıkartmak, kullanıcılara sitenizi ilk ziyaret ettiklerinde firmanız hakkında olumlu bir ilk izlenim kazandırmaktır. Pek çok internet kullanıcı talep ettiği ürün ve hizmete internet üzerinden arama sonuçlarında ulaşmakta ve firmalar ile ilk iletişimi web siteleri üzerinden kurmaktadır. Sağladığınız ürün ve hizmetleri web siteniz aracılığıyla kullanıcılara iletebilmeniz, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı ve rekabetin arttığı ticari hayatta daha fazla ön planda durabilmenizi sağlar.

Kurumsal web tasarımlarda, web sitesinin içeriği ve web sitesinde olacak özellikler iyi bir şekilde planlanmalıdır. Uzun ömürlü olması planlanan kurumsal web siteleri, ileriki dönemlerde özellik olarak güncellenebilir ve geliştirilebilir olmalıdır. Firmamız Dörtgen Dizayn, kurumsal web sitesi tasarım ve yazılım hizmetlerimizin tüm aşamalarında müşterilerimiz ile birlikte sürekli iletişim halinde çalışmayı ilke edinmiştir. Web tasarım aşamasında sizlerin istediği ve beğendiği bir tasarım ortaya çıkana kadar tasarım hizmeti veren firmamız, belirlenen site özelliklerine göre en iyi şekilde yazılım hizmetlerini de vermektedir. Kurumsal web sitelerinin hayata geçirilmesindeki en büyük sorunlarından biri içerik problemleridir. Tasarım ve yazılım kadar site içeriğinin de güçlü olmasını bekleriz. Ama ne yazık ki pek çok firma içerik sağlama konusunda gerekli zamanı ve işgücünü ayıramamaktadır. Bu eksikliği fark eden firmamız, sizler için aynı zamanda kurumsal web site oluşturma ve giriş hizmetlerini de sağlayarak size anahtar teslim diyebileceğimiz web siteleri oluşturmaktadır.

Konu ile ilgili etiketler: kurumsal web tasarım, kurumsal özel tasarım web sitesi, kurumsal site tasarımı

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Profesyonel web tasarım, bir web sitesinin ya da bir web projesinin, tasarım ve yazılım konusunda kurumsal deneyim sahibi bir web tasarım firması tarafından, sektörel deneyim ve bilgileri doğrultusunda ortaya çıkartılmasıdır.

Web Dizayn kelimesi her ne kadar web tasarım ve yazılım çözümleri sektörünün genel adı olarak kullanılsa da, “dizayn” kelimesi aslında tasarım ve çizim anlamına gelmektedir. Web Dizayn aslında bir web sitesinin, bir web projesinin yani web üzerinde erkan

Web tasarım ve web yazılım tek tek incelendiğinden birbirinden farklı hizmetler olup, yönetilebilir, dinamik bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız birlikte sağlanması gereken hizmetlerdir.

Sıklıkla karşılaşılan web sitelerinden farklı özellikler ve çalışmalar içeren özel web projeleri en genel haliyle web sitesi sahibinden alınan bilgilere göre hazırlanan planlamasından, bu planın titizlikle uygulanmasından ve teknik destekten oluşur.