menu

<< Blog Anasayfa

26
Nis

Web Tasarım

Web Tasarım

Bir internet sitesi yaptırmak istiyorsunuz ve nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Konu bir web sitesi yaptırmak olduğunda, bu sektörde pek çok seçenek ve çözüm yolu bulmak mümkündür. Önemli olan nasıl bir web sitesi istediğinizdir. Web tasarım, web site yaptırmak istediğinizde çözüme ulaşılan yoldaki en önemli adımlardan biridir. Fakat iyi, kaliteli ve istediğiniz gibi bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, web tasarım öncesinde ve sonrasında yapılması gereken pek çok işlem bulunmaktadır.

Dörtgen Dizayn olarak 2008 yılından beri profesyonel olarak web tasarım hizmetleri vermekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız 500’e yakın müşterimiz ile olduğu gibi bize ulaşan her yeni web tasarım talebinde ilk değerlendirdiğimiz nokta, bir web sitesine hangi amaçla sahip olmak istediğinizdir. Bazı firmalar kurumsal yapılarını güçlendirmek için web sitesi sahibi olmayı isterken, bazı müşterilerimizi işlerini arttırmak, tanınmak, bilinmek ve ulaşılabilmek amacı ile bir web sitesine sahip olmak isterler. Amaçlar farklı olduğunda her müşterimiz ile aynı şekilde ve aynı prosedürler ile çalışmamız müşteri memnuniyeti ilkemize ters düşecektir. Bu nedenle bizimle olan görüşmelerinizde ilk amacımız sizi anlamaktır.

Bir plan olmadan bir web sitesine sahip olmak, web sitesi yaptırma işini sıradan bir iş gibi görmek ve kısa vadeli çözümler üretmek size zaman ve para kaybettirir. Hayata geçirdiğimiz tüm web sitelerimizde amacımız, istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kullanıcılarını memnun edecek, kurumsal yapınızı müşterilerinize yansıtabilecek web tasarımlar ortaya çıkarabilmektir. Her firmaya aynı yada benzer bir web tasarımın uygulanması kullanıcıların seçiciliğini ve farkındalığını azaltacağından, size özgü bir tasarıma sahip web siteniz olması önemlidir. Bu noktada en belirleyici etmen web sitesi için ayıracağınız bütçe ve amacınızdır.

Özel tasarım web sitelerinde size özel bir çalışma yapıldığından ve siz beğenene kadar bir web tasarım çalışması yapıldığından maliyetleri hazır tasarım web sitelerine göre daha maliyetlidir. Deneyimlerimizden yola çıkarak özel tasarım web sitelerinde web tasarım işlemlerinin bir aya kadar sürebildiği görülmektedir. Hazır tasarım web siteleri ise daha öncesinde tasarım ve yazılım işlemleri yapılmış belirli özelliklere sahip web siteleridir. Bu nedenle maliyetleri daha uygun ve kurulumları daha hızlı gerçekleştirilebilir. Nasıl bir çalışmanın sizin için en uygunu olacağı ise görüşmelerimiz sonucunda netleştirilir.

Web tasarım hizmetlerimiz, çalışma şeklimiz, web tasarım fiyatlarımız konusunda bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.Konu ile ilgili etiketler: İzmir Web Tasarım, Web Tasarım, İzmir Web Tasarım Hizmetleri, dortgendizayn

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö