menu

<< Blog Anasayfa

24
Nis

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri
Web tasarım hizmetleri, web üzerinde çalışması veya yayınlanması planlanan web sitesi, web projeleri, web programları ya da uygulamalar gibi web tabanlı yazılımların tasarım işlemlerini kapsamaktadır. Web tasarım hizmetleri, web tasarım firmaları tarafından konusunda profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.
Dörtgen Dizayn olarak İzmir’de web tasarım hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile web tasarım hizmetleri konusunda müşterilerimizin istek ve talepleri ile deneyimlerimizi birleştirerek hizmet vermekteyiz. Sektördeki 10 yılı aşan deneyimimiz ile müşterilerimizin ve web site kullanıcılarının memnuniyetini en üst seviyeye taşıyacak şekilde çalışmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz tüm web tasarım hizmetlerinin ana başlangıç noktası planlamadır. Web sitelerinizde ya da web projelerinizde vermek istediğiniz hizmetler, istediğiniz özellikler, kullanıcıların yapmasını istediğiniz işlemler doğrultusunda bir ön planlama ile işlemlere başlanır. Firmaların kurumsal kimlikleri de ön planda tutularak istenilen özelliklerde ve yapıda bir web tasarım ortaya çıkartmak, müşterilerimiz ile kurulan sağlıklı bir iletişim ile gerçekleştirilir ve ortaya çıkan tasarım en etkin şekilde yazılıma dökülerek ortaya profesyonel web siteleri ortaya çıkarılır.

Web tasarımın önemi, özellikle web sitelerinin kullanıcı davranışları konusunda ön plana çıkar. Potansiyel kitle davranışları bilinmeden yapılan web tasarımları web sitesinin başarısının engellenmesine dahi neden olabilir. Özellikle yoğun kullanılması planlanan, özellik olarak alım satım ve ödeme işlemlerinin gerçekleştiği aktif sistemlerde, yapılan web sitesinin tasarımı kullanım özelliklerini belirleyerek sitenin geleceğine büyük ölçüde etki eder. Kullanımı zor ve anlaşılmayan siteler kullanıcılar tarafından tercih edilmezken, yapılan yatırımlar ölü yatırım haline gelir. Bazı web projelerinden hedef kitle analizlerinin tasarım işlemlerinden önce gerçekleştirilmesi bu nedenle önemlidir.

Hedef kitle davranış analizlerinin yapılması ve web site özellik algoritmalarının planlanmasının ardından web tasarım işlemleri başlar. Yazılım işlemlerine geçilmeden önce web sitesini oluşturacak tüm sayfaların tasarım işlemlerinin tamamlanması ve yazılımcı-tasarımcı tarafından beraber incelenmesi gerekir. Değişiklik yapılması isteniyor ise bu aşamada gerçekleştirilmesi daha sağlıklıdır. Dörtgen Dizayn olarak web tasarım hizmetlerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tasarım beğenilene kadar devam etmekteyiz. Özel web tasarım hizmetleri uzun soluklu sabır ve özen gösterilmesi gereken hizmetlerdir. Çoğu zaman yazılım işlemlerinden daha uzun sürer fakat sonucunda ortaya çıkan sistemler hem müşterilerimiz için hem de hedef web site kullanıcıları için en etkili çözümler sunar.

İzmir web tasarım hizmetleri konusunda bilgi talebi almak için firmamız Dörtgen Dizayn’a ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz web tasarım konusundaki merak ettiğiniz her türlü soruya açık ve net bir şekilde bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.

Konu ile ilgili etiketler: Web Tasarım, İzmir Web Tasarım Hizmetleri, İzmir Web Tasarım

Blog Araması

Öne Çıkanlar

Standart eticaret paketleri ile müşterilerinize kendinizi anlatamadığınızı düşünüyorsanız, izmir'de özel tasarım eticaret sitesi yapan Dörtgen Dizayn ile tanışmanızı öneriyoruz.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız Dörtgen Dizayn, sektördeki 10 yıllık deneyimi ile e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Tüm Türkiye ve dünyadaki eticaret sitesi taleplerini karşılayabilen firmamız, özel yazılımları ile özel çö

İzmir Web Tasarım ve E-ticaret yazılımları konusunda 11 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Dörtgen Dizayn İzmir, web tasarım ve yazılım konusunda tüm Türkiye ve hatta dünya geneline hizmet verebilmektedir.

Fiziki bir iş yeri açmak yerine e satış sitesi açmayı ve işletmeyi tercih eden firma sayısı hızla artmıştır. Hatta stoksuz e satış çalışma modelleri ile herhangi depo ya da dükkan ihtiyacı hissetmeden satış yapmak mümkündür.